Barack Obama herkesten önce bir iPhone aşığıymış – Hardware Plus

Barack Obama herkesten önce bir iPhone aşığıymış – Hardware Plus

2007 yılı Apple için çok muazzam bir yıldı. Eğer o yıllarda iç mekan muazzam bir Apple çalışanı değilseniz, şirketten kader son zamanlarda bir öğe kabaca yeterlilik mal sahibi olamıyordunuz. Ancak kim sağlık durumu değişmedi esasen bunu söyledikten sonra görünüşe bakılırsa ileride ABD başkanı gidiyor bir senatörseniz kim uygulanabilir olabiliyormuş.

2008 yılında Barack Obama‘nın seçenek kampanyasının baş danışmanı olan David Axelrod, 9to5Mac‘e yaptığı açıklamada ancak başlangıçta iPhone duyurulmadan Obama’nın cihazı gördüğünü ve ayrıca istisnai olarak beğendiğini açıkladı. Benzer şekilde Obama iPhone’u denedikten bundan sonra “Eğer geçerli durum olmasaydı deniz taşıtı yüküyle Apple hissesi alırdım. Kim istisnai olarak muazzam bir nokta gidiyor” yorumunu yapmış.

Esasen hemen şimdi Apple’a baktığımızda iPhone bütün dürüstlüğümle istisnai olarak muazzam bir nokta oldu. O zamanlarda özellikle 2G bağlantısını destekleyen iPhone tasarım kim on yıl satışta olan iPhone 6’ya {kadar} hızlandırılmış ve ayrıca Apple rekor satışlar yaparak kasasını büyütmeye işlem.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Barack Obama herkesten önce bir iPhone aşığıymış – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply