Barclays, kripto paraları herkese yaymak için Coinbase ile anlaştı! – Hardware Plus

Barclays, kripto paraları herkese yaymak için Coinbase ile anlaştı! – Hardware Plus

Barclays; Uluslararası, Kuzeyinde Amerika, Arasında Asyalı, Latin Amerika, Avustralya, Asya ve ayrıca Siyah’da çalıştığı 60’a Yerel alan ülkede 300 yıldır bankacılık şirketi ve ayrıca kredi sektöründe faaliyet gösteren dünyanın önde itibaren devasa kredi grubu şirketi. Şu anda kim taşıyıcı, İngiltere’de kullanıcıların kripto paralara güvenli erişilebilirlik sağlayabilmesi için Coinbase ile bir tartışmalar duyurdu!

Barclays – Coinbase anlaşması ne kelimeler ediyor?

İlk olarak kim tartışmalar gerçekten olağanüstü. Zira İngiltere’de daha istisnai olarak kısa ömürlü bir zaman dilimi daha önce çeşitli bankacılık şirketi, kullanıcıların kredi raporu kartıyla kripto para yönetimi almasını yasaklamıştı. Şu anda ise ülkenin en devasa bankası, kripto paralar için Coinbase ile tartışmalar imzaladı.

Tartışmalar sayesinde dünyanın en devasa kripto para yönetimi borsalarından bir kişi olan Coinbase‘in Barclays‘ta bir bankacılık şirketi hesabı kesinlikle olacak. Kim profil sayfası sayesinde İngiltere’de yaşayan kullanıcılar kripto para yönetimi işlemlerini direkt olarak kim profil sayfası üzerinden uygun şekilde ve ayrıca birdenbire gerçekleştirebilecek.

Konuyla endişeli konuşan Coinbase İngiltere Baş yönetici’su Zeeshan Feroz, “Kripto paraların herkese ulaşabilmesi hesap bunun istisnai olarak büyük bir teknik olduğunu düşünüyoruz. ingilizce vatandaşları derhal, uygun şekilde ve ayrıca tamamen bankacılık şirketi işlemlerinden faydalanacak” sözlerine tesis verdi. Özetlenen bilgilere bağlı olarak tartışmalar aslen olarak belediye müşterilerle başlayacak yine de daha bundan sonra bütün halka açılacak.  Zaten İngiltere’de yaşayan kullanıcıların Ekstra pound – Euro değişimleri ve ayrıca özel nedenler yüzünden karmaşıklık yaşadığı belirtilirken, kim tartışmalar sayesinde kullanıcılar istisnai olarak daha basit kripto para yönetimi işlemleri yapabilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Barclays, kripto paraları herkese yaymak için Coinbase ile anlaştı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply