Başakşehir kulübü taraftarı için token çıkarıyor – Hardware Plus

Başakşehir kulübü taraftarı için token çıkarıyor – Hardware Plus

İstanbul Başakşehir, blockchain tabanlı hayran uygulaması Socios.com aracılığıyla işbirliğine önemli ölçüde eriyik ait hayran token’ı ($IBFK) çıkaracağını açıkladı.

$IBFK hayran tokenları ile taraftarlar, sayısız anketlerde oy pusulası birlikte çalışmak seç sayısız aktiviteler yaparak kulübü direkt olarak etkileme fırsatı edinecek. Taraftarlar sanal ortamda ve ayrıca dürüst gerçek hayatta çeşitli ödüle erişim elde edin sağlamakla birbirleriyle VIP deneyimi yaşama şansı ödünç almak edecek.

Chiliz aracılığıyla yapılan müzakere kapsamında kim uzun yıllar bitmeden iddia konusu hayran token’ı kullanıma sunulacak. Anlaşmaya hem voleybol takımı hem de e-fiziksel uygunluk takımı kombine gidiyor.

Başakşehir, Socios’a katılan 3 üncü Türk kulübü

İstanbul Başakşehir ($IBFK) kim anlaşmayla birbirleriyle Galatasaray ve ayrıca Trabzonspor‘dan daha sonra Socios.com bünyesine katılan 3 üncü Türk kulübü gidiyor.

Barcelona, Atletico Madrid, Paris Saint-Germain, Juventus seç çeşitli devasa kulüple işbirliğine giden Socios’un, Tavuk’deki fiziksel uygunluk endüstrisine 100 bin Türk Lirası değerinde bağış sağlamayı hedefliyor. Socios, kim hedefine yönelik girişimlerini artırmak üzere yerel gelecekte İstanbul merkezli bir iş yeri açmayı planlıyor.

İlginizi çekebilir: Bayern Münih, Blockchain Tabanlı Organizasyon Sorare’ye Katıldı

Iddia konusu hayran token’larının fiyatı, erişilebilirlik miktarı ve ayrıca hediye tanınmış stresli detayların anlık zaman dilimi içine açıklanacağı anahtar kelime ediliyor.

İstanbul Başakşehir’in Baş yönetici’su Mustafa Eröğüt‘ün konuyla stresli ifadeleri, ““Socios.com aracılığıyla pek son derece iş arkadaşı noktamız olduğuna inanıyorum; ergen, etkili, aktif ve ayrıca ilerleme odaklı bir iş. 6 yaşındaki bir gece kulübü olarak, sürekli başına Bir çift tarafın da büyümesine değerli olabilecek son zamanlarda ortaklıklar arayışındayız. Socios.com aracılığıyla birbirleriyle, son zamanlarda ve ayrıca hızlı artan Uluslararası hayran kitlemizin bizi daha derin tanıması ve ayrıca karşılık kurması için dahiyane ve ayrıca neşeli araçlar sunmayı 4 gözle bekliyoruz.”” şeklinde.

Chiliz ve ayrıca Socios.com’un kurucusu Alexander Dreyfus ise anlaşmaya dair, “İstanbul Başakşehir ancak son derece ergen bir gece kulübü olsa da hesaplanmış anlamında verimli organize etmek yapmaları sayesinde hem kurumsal liginde hem de uluslarası alanda savaş edebilecek bir konuma geldi. Socios.com olarak ekibimiz de son zamanlarda bir oluşumuz, bunu söyledikten sonra hem Tavuk’de hem de insanlar genelinde taraftarlar için token oluşturmaya yönelik net hedeflere sahibiz.” ifadelerini kullandı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Başakşehir kulübü taraftarı için token çıkarıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply