BAŞARI’nın İlk Yerli Markası KAAN Tanıtıldı

BAŞARI’nın İlk Yerli Markası KAAN Tanıtıldı

1989 yılından verilen faaliyette olan ülkemizin aslen cep telefonu telefon distribütörü ve ayrıca sektörün ilklerine marka atmış lider kuruluşu Sonuçlar, mobil yaratıcı kimliği aracılığıyla kişiye özel markası KAAN bilge telefonu tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Sonuçlar Yatırım A.Ş. 30 yıla bölgesel zaman dilimi içerisinde birkaç toplum markasını tüketicilere sunarak, bireysel deneyimlerini dinleyerek varlık yenileme süreçlerine harmanlanmış olan, tipik olarak bakım ağı aracılığıyla tanınan bir marka adı olarak adını duyurmuştur. Kurulduğu günden kim yana ek kullanışlı hizmetler sunmayı hedefleyen Sonuçlar, nihayet kişiye özel markası KAAN aracılığıyla cep telefonu ile iletişime geçin ürünlerini Tavuk pazarı aracılığıyla buluşturuyor.

KAAN N1 “telefonun akılcısı”

“Telefonun Akılcısı” sloganı aracılığıyla KAAN N1 modelini tanımlayan Sonuçlar Yatırım A.Ş. Genel olarak Müdürü Kayhan Biber, gerçekleştirdiği sıkmak açıklamasında “birinci sınıf kalitede, uzun etkinlik ve ayrıca hıza kurucu, icat şıklığı ve ayrıca vaktinden önce uzmanlaşmış donanımı aracılığıyla 7’den 70’e başına kesimden tüketicinin kurucu aslında olmak isteyeceği 4.5G’yi destekleyen bir varlık” tasarladıklarını ve ayrıca onu “elde edilebilir oran aracılığıyla tüketiciyle buluşturduklarını” söyledi. Sonuçlar’nın yüksek yıllara dayanan geçmişinde şiddetli ilişkilerden dahil bayilik ağı, dönüşüm sonrası Cevap tecrübesi ve ayrıca tipik olarak strateji bakım ağı bulunuyor. Kayhan Biber açıklamasında, “Sonuçlar olarak şiddetli, itibarlı çatı sistemi markası aşağıda, global standartlarda vaktinden önce ilerleme kullanılarak donatılmış birinci sınıf kalitede prestijli ürünler tasarlamaya ve ayrıca üretmeye ısrar edeceklerini, bir müteakip hedeflerinin ise üretimi Tavuk’ye taşıyarak kırsal ekonomisinde farklı bir gerçekten değer yaratmayı amaçlamak” olduğunu belirtti.

Kayhan Biber sözlerini şu stil sürdürdü: “KAAN N1 “akılcı” tercihler aracılığıyla zanaat ve ayrıca donatılmış bir bilge telefon. Tamamı metalik, yenilikçi tasarımı ve ayrıca sofistike gövdesini 5.5 inch boyutunda şiddetli Dragontrail Glass, 2.5D yuvarlatılmış, 1920 x 1080 çözünürlükte Full HD IPS göstermek tamamlıyor. Geri kısımda tesis banliyö bölgesi 0,3 saniyede ekranı kesinlikle hale getiren başparmak izi itiraz sensörü son derece değerli ve ayrıca uygun şekilde. 4.5G bağlı kalarak, CAT6, 8 merkez 2.0 GHz ve ayrıca 64 Parçacık işlemci çipi 3GB RAM aracılığıyla desteklenmiş. 32 GB dahili, 128 GB’a {kadar} artırılabilir an desteği veriyor. 8 MP önemli perspektif yüz elektronik kamera, 13 MP çift flaşlı geri kamerası aracılığıyla son derece gerçekten iyi (PL) fotoğraflar ve ayrıca videolar getir başarılabilir. 3000 mAh şiddetli bataryası kullanıcıların yüzünü güldürecek. Android 6.0 Marshmallow işleyen sistemi aracılığıyla tüketicilere yenilikler sunuyor sunacak.

Ürünümüzü geliştirirken hem bireysel gerçekten istiyorum ve ayrıca beklentilerinden motive etmek aldık hem de GSM operatörlerinin 4,5G yatırımlarının sağladığı imkanlara odaklandık. Bütün bütün kim verileri birleştirerek geliştirdiğimiz yüksek teknoloji bilge telefonumuz, yükseklik kısım özelliklerinde bir varlık olmasına bile, “elde edilebilir” oran aracılığıyla tüketiciyle buluşmayı bekleyen. Dolayısıyla, etnik marka adı olma sorumluluğu aracılığıyla KAAN N1 için önereceğimiz perakende oran 1.099 TL kesinlikle olacak.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BAŞARI’nın İlk Yerli Markası KAAN Tanıtıldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply