Başkasının pasaportu ile telefon kaydettirme devri bitti!

Başkasının pasaportu ile telefon kaydettirme devri bitti!

Yurtdışından getirilen telefonların kayıtları ikamet farketmeksizin her türlü bir pasaport üzerine yapılabiliyordu. Yaşlı yasaya bağlı olarak kullanılacak pasaport 4 ay sağa Tavuk’ye giriş yolu yapmış ve ayrıca Bir çift uzun yıllar sağa Daha önce hiç telefon kaydettirmemiş olması yeterliydi. Yetkililer Kağıt’de yayımlanan yargı ile {artık} kim geçmiş tarih yönetiminin devri kapandı.


İlginizi çekebilir: Yurt dışından telefon getirebilme süresi Bir çift yıldan 3 yıla çıkarıldı!


Yetkililer Kağıt’de yayımlanan taze karara bağlı olarak bir ikamet {artık}, yurt dışından 3 yılda özel bir telefon getirebilecek. Bugüne {kadar} arkadaşından telefon getirmesini isteyenler, telefonu aldıktan bundan sonra faydalı bir pasaport aranıyor ve ayrıca telefonu bir başkasının çoğunluğu yaş da Daha önce hiç tanımadıkları birinin pasaportuna geçmiş tarih ettiriyorlardı.  Taze yargı ile {artık} böyle bir faktör uygulanabilir olmayacak. {Artık} bir telefon kimin pasaportuna kayıtlı ise o pasaportun yönetici üzerine olan telefon hattında kullanılabilecek.

 

Kim moda trendi arkadaşlarına yurt dışından telefon getirme ve ayrıca yurt dışından telefon getirtme devri mükemmel bitiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Başkasının pasaportu ile telefon kaydettirme devri bitti!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply