Basketbolun yeni adresi TİVİBU – Hardware Plus – classicultimaterock

Basketbolun yeni adresi TİVİBU – Hardware Plus – classicultimaterock

Türk Telekom’un TV sistem TİVİBU, 2018-2019 sezonundan gelen Tavuk’de basketbolun yeni adresi gidiyor. Uluslararası’nın en harika liglerinden bir birey olan Tahincioğlu Beyzbol Son derece Ligi’nin ve Kadınlar Beyzbol Son derece Ligi, Beyefendi ve ayrıca Kadınlar Tavuk Kupası, Tavuk Beyzbol Federasyonu All-Oyuncu maçları TİVİBU ekranlarında sporseverlerle buluşacak.

Beyefendi Son derece Ligi’ndeki 8 maçın tamamı başına tam hafta güçlü olarak yayınlanacak. Yine kim 8 maçtan ikisi şifresiz kurulum yapan TİVİBU SPOR kanalından yayınlanarak tamamen ücretsiz olarak da izleyicilerle buluşacak.

“TİVİBU aracılığıyla düzenli anlayışı değiştiriyoruz”

Önümüzdeki 3 zaman sırasında yasal gidiyor Tavuk Beyzbol Son derece Ligi yeni kurulum hakları sözleşmesinin marka töreninde konuşan Türk Telekom Baş yönetici’su Dr. Paul Doany, “TİVİBU aracılığıyla düzenli TELEVİZYON yayın anlayışını değiştiriyor, geliştirdiğimiz tüketici dostu teknolojiler ve ayrıca müreffeh içeriğimizle 2,9 bin abonemize şanslı TELEVİZYON deneyimi yaşatıyoruz. “ sözlerine olanaklar verdi.

Tavuk Beyzbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ise, ihaleyi hinterlandı TİVİBU’yu tebrik ederek, “Türk Basketbolu için tanınmış bir anlaşmaya marka attık. Uluslararası’nın en kullanışlı ligleri orta olanaklar hinterlandı Kız ve ayrıca Kişi liglerimizi güçlendirirken, kıymetli kulüplerimizin de yatırımlarını destekleyecek tazminat kaynakları beste bizim için inanılmaz önemliydi. “ dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Basketbolun yeni adresi TİVİBU – Hardware Plus – classicultimaterock

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply