Bataryalar 30 kat güçlenecek, 1000 kat hızlı dolacak – Hardware Plus

Bataryalar 30 kat güçlenecek, 1000 kat hızlı dolacak – Hardware Plus

Günümüzün cep telefonu cihazları… Hele ki bilge telefonları… Evden çıkarken şarjdan çıkarıp %100 kapsamlı batarya aracılığıyla gitseniz rağmen, yolda 2 popüler müzik dinleyip GPS’ten geçit tarifi aldığımızda bataryanın gözle görülür bir moda trendi düştüğünü görüyoruz. Cep telefonu geliştirme son derece hızlı bir moda trendi gelişiyor olsa da, batarya ancak yerinde sayma durumunda. Araçlar daha son derece elektrik enerjisi tüketiyor, batarya yetmiyor. Üreticiler de daha muazzam batarya sığdırabilmek için “Ekranı büyüttük, {artık} daha yakın göreceksiniz!” hilesinin ardına saklanmak zorunda kalıyor.

Kim ve ayrıca benzeri batarya sorunlarının aşılması için bir süredir katip Illinois Üniversitesi, son derece büyük ölçüde bir sonuca başarmak üzere olduklarını belirtti. Taze batarya teknolojisi üzerine çalışmalarını sürdüren grubun başındaki Öğretmen William King, hazırladığı sıkmak bülteni aracılığıyla ayrıntıları belirtti. 3 boyutlu son derece sayıda çok küçük hücreden özellikli son zamanlarda batarya yapısı, modern Lityum – Ion bataryalara bağlı olarak 30 kat ekstra elektrik gücü depolayabiliyor. Mantıklı telefonun bataryalarının 1 / 30 oranında küçüldüğünü resim al. 2000 mAh gücündeki bir batarya, kararlı olarak bir sim hafıza kartı boyutuna sığabiliyor. Telefon içerisinde doldurulmamış kalıyorum önemli alanın yarısı son zamanlarda üretim batarya aracılığıyla doldurulsa rağmen, yeni teknolojilerin sığdırılabileceği önemli bir hinterlandı kalıyor.

Taze teknolojinin en çarpıcı özelliği, 30 kat vahşi hale gelmesine ne olursa olsun bataryanın 1000 kat hızlı suçlama olabilmesi. Normal 3 saatte dolan telefon düzenli bataryasının, {artık} çeşitli saniyelik suçlama aracılığıyla günlerce (Ayrıca muhtemelen aylarca) dayanabilecek olmasının hayali rağmen çarpıcı.

Tabii batarya yüzünden yük çeken sıradışı segment cep telefonu toplum kesinlikle değil. Elektrikli araçların da depolamak aracılığıyla stresli büyük ölçüde sıkıntıları bulunuyor. Hem suçlama süresi kısalması, hem de gidilebilecek olan mesafenin artmasıyla beraber şu ne zaman emekleme durumunda olan elektrikli arabalara değiştir, bir anda hızlanacaktır.

King, geliştirmenin sonuçlandırmak dönemecinde olduğunu ve ayrıca şu sıralar masraf düşürme aracılığıyla minik cihazlara adapte etmekle uğraştıklarını belirtti. 1 – 2 on yıl içerisinde, farklı cihazların içerisinde kullanılmaya başlanması bekleniyor.

Kim bataryanın maliyetinin azaltılmış olması durumda geliştirme dünyası son derece hızlı bir moda trendi, muazzam oranda gelişecektir. Bekleyelim, görelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bataryalar 30 kat güçlenecek, 1000 kat hızlı dolacak – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply