Bataryası Yanan Apple iPhone 8’in Fotoğrafları Paylaşıldı

Bataryası Yanan Apple iPhone 8’in Fotoğrafları Paylaşıldı

Apple’ın iPhone 8 tasarım satışa çıktığından verilen ortalıkta suçlama esnasında ortaya çıkan bazı gözünde canlandırmak yanı sıra batarya problemleri dolanıyor.

Toparla dönemde Apple’ın yeni telefonu iPhone 8 için artırmak söylentileri ortaya çıkmıştı. Yine de Çinli bir müşteri tonit paylaştığı resim aracılığıyla kim problemin bir söylentiden öteye arka plan oldu.

Çin merkezli Oriental Daily’nin haberine bağlı olarak Xiaomin isimli birisi 64GB büyüklüğündeki taze iPhone 8 telefonunu karanlık şarjda bıraktı. Xiaomin sabahın erken saatleri uyandığında telefonun bataryasının olması gereken yerde devasa bir boşlukla karşılaştı. Xiaomin telefon ancak şarja takılıyken bazı çatlama sesleri geldiğini belirtti. Kim problemin iPhone’dan mı yoksa kullanıcısı olan Xiaomin’den mi kaynaklandığı zaten bilinmemesine ne olursa olsun Apple’ın kim denli konularda rahat kalması, taze çıkan yanı sıra bir son derece müşteri vasıtasıyla satın alınan iPhone 8 yaklaşık kafalarda belirsizlik işaretleri bırakıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bataryası Yanan Apple iPhone 8’in Fotoğrafları Paylaşıldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply