Batı Avrupa PC Pazarı 2021’in İkinci Çeyreğinde %3 Büyüdü – Hardware Plus

Batı Avrupa PC Pazarı 2021’in İkinci Çeyreğinde %3 Büyüdü – Hardware Plus

İş yanı sıra yenilik alanında uzun ömürlü değişiklikler gerektiren Korona kısıtlamalarının ardından endüstrilerin sadece nasıl değiştiğini görmek uyarıcı. Canalys’in sonuçlandırmak raporunda Batı AB’deki uzun talebe ne olursa olsun PC (masaüstü, dizüstü kişisel bilgisayar yanı sıra organizasyon istasyonu) satışlarında büyümenin yavaşladığını gösteriyor.

Kesinlikle %3’lük kim geliştirme, aslen korona kısıtlamalarını izleyen PC satışlarındaki aslen artışla karşılaştırılıyor. 2020’nin 2. çeyreği, 2019’un an çeyreğine kıyasla %39’luk bir uzatmak gösterdi. Analistler, parçacıklar sıkıntısı olmasaydı 2021’in an çeyreğinde her yıl %3’lük bir büyümeden şaşırtıcı bir şekilde hatta daha fazla büyümenin olabileceğini söylüyor.

Canalys Araştırma çalışması Analisti Trang Pham; “Ihtiyaç ancak acımasız. Batı Avrupa, güçlü nakliye sayılarının gösterdiği tercih, hızlı dijitalleşen bir insan olan korona sonrası bir ‘son zamanlarda ortalama’ haline geldi. Teslim etmek sorunları çözülmüş olsaydı, PC pazarında daha da uzun bir geliştirme görebilirdik.”

Batı Avrupa’da 2021’in an çeyreği için PC satışları, 15 bin adede ulaştı. Lenovo 4,1 bin adet sevk aracılığıyla %27 sanayi payı aracılığıyla pazarda birinci oldu. HP 3,7 bin yanı sıra %24 pay aracılığıyla an, Dell %14, Acer %10 yanı sıra Apple %9 sanayi payına yaratıcı oldu.

Lenovo’nun Batı AB’de satışları art arda 3 çeyrektir yenilikçi. Canalys’e bağlı olarak kim, tedarikçilerle hatta daha fazla tartışmak gücü sağlaması yanı sıra siparişleri rakiplerinden çok daha hızlı karşılayabilen Uluslararası pazardaki yenilikçi konumu sayesinde. Pazarda bir eski yenilikçi olan HP, AB aracılığıyla ABD orta harika bir lütuf sağlayamadı yanı sıra kim da kendisine en zirve sıraya mâl oldu.

Tabletler, uzaktan soruşturma yanı sıra bilmek için PC’lere bağlı olarak daha ucuz bir olasılık. Bunlara ek olarak, ağırlıklı olarak en düşük yenilik gereksinimi olan öğrenciler orta ünlü. Kapsamlı ek sevkiyatı, 7,9 bin adet oldu yanı sıra kim da %18 artışa denk olay.

2021’in an çeyreği için ek sevkiyatları, başına bir kişi özellikle %36 yanı sıra %20 sanayi payı banliyö Apple yanı sıra Lenovo için etkileyici. Apple, M1 destekli iPad Pro’nun piyasaya sürülmesinin ardından sevkiyatlarda her yıl %73 artışla acımasız bir geliştirme kaydederken, Lenovo her yıl %87 geliştirme kaydetti. Lenovo, Apple iPad’in uzun perakende maliyet noktalarının bıraktığı boşluklardan yararlandı. Listedeki özellikle 3, 4 yanı sıra 5 numaralı ek üreticileri, Samsung %24 düşüşle %20 sanayi payına, Huawei %38 düşüşle %8 sanayi payına yanı sıra Amazon %15 düşüşle %6 sanayi payına yaratıcı oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Batı Avrupa PC Pazarı 2021’in İkinci Çeyreğinde %3 Büyüdü – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply