Batman, ilk özel DC Comics Spotify Podcast’i olacak!

Batman, ilk özel DC Comics Spotify Podcast’i kesinlikle olacak!

Kim yılın başlarında, Spotify’ın DC Comics yanı sıra Warner Bros. aracılığıyla birbirleriyle Batman, Superman yanı sıra Wonder Woman tercih DC karakterlerini içeren özel anlatımlı podcast dizisi güçlendirmek için çalıştığını öğrendik. Spotify tonit ilk aralık olan Batman Unburied’i duyurdu. David Goyer vasıtasıyla koordineli sesli dram, Bruce Wayne’in ruhunun siyah tarafını keşfedecek.


İlginizi çekebilir: The Batman filmi için ilk promosyon videosu yayınlandı! 


Spotify Podcast neleri içeriyor?

Goyer yaptığı açıklamada, “Kara Şövalye, Haydut Galerisi’nin hoş olmayan üyelerini anahtar kelime etmek için sesin eşsiz avantajlarını kullanacağız,” dedi. Goyer’in geçmiş çalışmaları ortasında The Dark Knight üçlemesi, Man of Steel, Sandman, Foundation yanı sıra daha fazlası tesis alıyor.

The  Verge vasıtasıyla yapılan habere bağlı olarak Spotify, podcast ayrıntılarını çoğunu anonim tutuyor. Bunu söyledikten sonra dizinin 2021’de piyasaya çıkması bekleniyor. Çeşitli diğer DC Universe-Spotify podcast‘leri tercih, kim da Spotify’a özel kesinlikle olacak. Podcast çıktığında ilk haberi olanlardan aslında olmak isterseniz, Spotify’da DC’yi uyumlu edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Batman, ilk özel DC Comics Spotify Podcast’i olacak!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply