Batman ve Fortnite şimdi de çizgi romanda buluşuyorlar!

Batman ve Fortnite şimdi de çizgi romanda buluşuyorlar!

Batman ve Fortnite‘ın yolları kesişmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. DC Comics Fortnite evreninde geçmek bir çizgi benzersiz için kolları sıvadı.


Git isteyebilirsiniz: Xiaomi Mi Pad 5, yaklaşım dinamikler ve fiyatıyla birbirleriyle algılanan!


Fortnite evreninde geçmek Batman çizgi romanına telefonda olun!

Fortinte gücünü organizasyon dünyasının dışına çıkarmaya çalışıyor. Sayısız benzersiz evrenlerden karakterleri organizasyon içinde ekleyen Epic Games, kim yolculuk benzersiz bir kaldırım kontrol kararı aldı. 2019 yılında Batman‘i konuk eden Fortnite, kim yolculuk DC Comics‘in taze çizgi romanına konuk etkinlik. DC Comics, Fortnite evreninde geçmek bir Batman çizgi romanı aracılığıyla hayranlarını karşılıyor. Batman/Fortnite: Zero Point adını banliyö çizgi romanda bilgili isimler de elde edilebilir. Çizgi romanda Harley Quinn ve Catwoman’da merkez almakta.


Iyi bir fikir telefonunuzu değiştir istiyorsunuz fakat ideal varyasyon mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz maliyet etkinlik canavarı ürünlere, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


Bütün bunların ve çizgi benzersiz 20 Nisan tarihinde, yasal olarak gözden geçirmek yapacak. Bunlara ek olarak çizgi romanın çevrimiçi platformlara ve raflara aynı zamanda geleceği ortaya sonuç. Başına ne {kadar} hikayesi etkili bir şekilde bilinmese de, hayranların beklentileri şimdiden arttı. Bununla birbirleriyle serinin 6 Haziran tarihinde sona ereceği spekülasyon ediliyor. Birkaç dünya konusunun işlenmesi sözde çizgi romanda tartışmak çoktan telefonda. Bunlara ek olarak serinin Christos Gage kim durumdan inanılmaz minnettar. Ekibi aracılığıyla birbirleriyle heyecanın arttığını ayar Christos Gage, hayranları müteşekkir etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Bakalım DC Comics ve Fortnite birleşmesinden tam olarak nasıl bir {eser} ortaya çıkacak bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Batman ve Fortnite şimdi de çizgi romanda buluşuyorlar!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply