Battle Royale oyunları 2019’da 20 milyar dolar gelir elde edecek

Battle Royale oyunları 2019’da 20 milyar dolar gelir elde edecek

Battle royale ayar geçtiğimiz seneden gelen küresel çok yaygın bilinen bir ürün grubu yakaladı. Raporlara bağlı olarak, organizasyon dünyasının taze trendi 2019’da yapımcılara 20 milyar dolar kazandıracak.


İlginizi çekebilir: Fortnite, 1 milyar dolar hasılata ulaştı!


Battle Royale fırtınası gelirleri dramatik katlayacak

Fortnite’ın organizasyon içi satışlardan 1 milyar dolarlık gelir elde etmesinin ardından (*20*)battle royale türünden elde edilecek gelirlerin, 2018’in kapsamlı kazancının 7 katına çıkması bekleniyor. Uzun yıllar sonuna {kadar} kapsamlı gelir 2 milyar dolar olarak öngörülüyor. Çok daha fazlası stüdyonun kim akıma katılacağı bakış önüne alınarak, 2 on yıl sağa rakamların 12 katman artacağı spekülasyon ediliyor.

Analistlere bağlı olarak Call of Duty: Black Ops 4 yanı sıra Battlefield V iyilik oyunların da eklenmesiyle, en muazzam getiriyi sağlayan cep telefonu yanı sıra tamamen ücretsiz konsol oyunlarıyla hep birlikte kazanç 20.1 milyar dolara ulaşacak.

Battle royale’in çeşitli diğer türlere gözdağı vermek oluşturduğunu düşünenler de yok kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra olabilir 2018 verilerine bağlı olarak, Twitch‘de League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone yanı sıra Overwatch iyilik yaygın bilinen oyunlar kapsamlı 54 bin seyirci sayısını gördü. Geçtiğimiz yıldan gelen Fortnite yanı sıra PlayerUnknown’s Battlegrounds ise 42 bin izleyiciye ulaştı.

Battle royale son derece kısa ömürlü zamanda yaygın bilinen oldu yanı sıra ergen bir kitle oluşturdu. Önemli ölçüde Fortnite‘ın cazibe kazanmasıyla, gençlerin komisyon 57’sinin Minecraft yayını izlemeyi azalttığı ya da bıraktığı bildirildi. Başına ne {kadar} Fortnite’in büyümesi yavaşlasa da, türünde ancak en etkili organizasyon konumunda. Bunu söyledikten sonra, taze kader oyunlarla hep birlikte kim grafikte epeyce daha azaltmak bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battle Royale oyunları 2019’da 20 milyar dolar gelir elde edecek

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply