Battleborn’un Hikaye Odaklı Yeni DLC’si Çıktı!

Battleborn’un Hikaye Odaklı Yeni DLC’si Sonuç!

Battleborn için söylenti odaklı son zamanlarda bir DLC sonuç. Oyuna, Yerel alan zamanda son zamanlarda bir kahraman ve ayrıca bir tane daha yük de kader.

Overwatch aracılığıyla hemen hemen ortak zamanlı çıkan ve ayrıca istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan, 2k Games ve ayrıca Gearbox Software‘in MOBA tarzı aktivite Battleborn için son zamanlarda DLC geldi. “Toby’s Friendship Raid” adlı son zamanlarda DLC, Toby’nin çalınan özellikleri kıyafetini bulmayı ilgilendirmek alacak. Bununla birbirleriyle, son zamanlarda giysiler, taunt’lar ve ayrıca “Faction Commander” tercih yük bizlerle kesinlikle olacak. Season Pass’ e yaratıcı oyuncular için indirilebilir durumda olan DLC, Yerel alan zamanda organizasyon içi finansman birimi olan 700 Platinum değerinde belirgin olarak da satılabilecek.

Bununla birbirleriyle, önümüzdeki sayısız ay içerisinde oynanabilir kesinlikle olacak son zamanlarda bir kahraman daha tanıtıldı. Beatrix adını taşıyacak son zamanlarda karakterimiz, organizasyon içi 47.500 credit veya “hero key” aracılığıyla açılacak. Bunun yakın 3 son zamanlarda söylenti ayar daha bizlerle kesinlikle olacak.

Battleborn: Toby’s Friendship Raid DLC’si promosyon video klip’sunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battleborn’un Hikaye Odaklı Yeni DLC’si Çıktı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply