Battlefield 1: Farklı Bir 1. Dünya Savaşı’na Adım Atıyoruz – Hardware Plus

Battlefield 1: Farklı Bir 1. Dünya Savaşı’na Adım Atıyoruz – Hardware Plus

Merakla demek son zamanlarda Battlefield video oyunu geçtiğimiz cuma günü duyuruldu. Yine de beklenenin karşı son zamanlarda Battlefield oyununun ismi Battlefield 5 kesinlikle değil Battlefield 1 olarak lanse edildi.

Taze Battlefield video oyunu, 1. Dünya Savaşı’nı ilgilendirmek alacak. Yine de oyundaki 1. Dünya Savaşı, gerçektekinden benzersiz gidiyor, bu nedenle seçenek bir ilgilendirmek işlenecek. PC, Playstation 4 yanı sıra Xbox One için 21 Ekim’de piyasaya sürülecek olan oyunda Türkçe yabancı Dil seçeneğinin olduğunu da belirtelim. Benzer şekilde Battlefield 1’in betasında meydana istiyorsanız beta için buradan geçmiş tarih olabilirsiniz.

Oyunun duyurulmasıyla birbirleriyle bir de Dikkat videosu yayınlandı. Battlefield 1’in Dikkat videosunun izlenme yükler özel 3 günde 20 milyona yaklaştı. Battlefield 1’in Dikkat videosundan 4 zaman daha önce bu nedenle 2 olabilir’ta yayınlanan Call of Duty: Infinite Warfare’ın Dikkat videosu ise şimdiye {kadar} 14 bin izlendi. Bununla birbirleriyle duyurulmasından sonradan son derece eleştirilen Call of Duty: Infinite Warfare’in Dikkat videosu, son derece uzun bir beğenmeme rakamında ulaştı. Görüntülenme yükler 14 bin olan video klip, 1,2 bin tüketici vasıtasıyla beğenilmedi.

Battlefield 1’in Dikkat videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1: Farklı Bir 1. Dünya Savaşı’na Adım Atıyoruz – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply