Battlefield 1 İçin Seddülbahir ve Alçıtepe Haritalarını Ekleyen Gelibolu DLC’si Yayımlandı! – Hardware Plus

Battlefield 1 İçin Seddülbahir ve Alçıtepe Haritalarını Ekleyen Gelibolu DLC’si Yayımlandı! – Hardware Plus

(*1*)Geçtiğimiz senenin en gerçekten iyi (PL) oyunlarından Battlefield 1 için merakla amaçlanan Gelibolu, Çanakkale Savaşı DLC’si Turning Tides yayımlandı.

Battlefiled 1, önemli ölçüde Türk oyuncuları açısından Osmanlı Devleti’ni karışık etmesi sebebiyle fazlasıyla ilgi görmüştü. Türkçe arayüz ve askerlerin Türkçe seslendirmeleri, söylenti modunda bir Çanakkale bölümünün olmasının ve sayısız yıldızcık modunda da Osmanlı aracılığıyla oynayabilmek nedeniyle ilgi gören Battlefield 1’in 3. başka paketi Turning Tides da ülkemizde bildirmek çekecek.

Harika bir şekilde Çanakkale Savaşı’nı ilgilendirmek banliyö Turning Tides, söyle konusu savaşın saç noktalarından bir kişi olan Seddülbahir’i ve hepsi birden Alçıtepe’yi grafik olarak eklerken, Savaşta kuruluş banliyö ingilizce Kraliyet Okyanus Piyadeleri’ni, hepsi birden M1917 Siper Karabinası, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Karabina ve Type 38 Arisaka silahlarını da oyuna ekliyor. Taze en iyi ders olarak Casus sınıfını ekleyen yapımda kişisel gizlilik odaklı, çok daha fazlası hemen yer değiştirme eden ve topçu isteği yapabilen bir tekdüzelik gidiyor. Hepsi birden önemli noktalara cep telefonu doğma noktası da kurabilen casuslar oyundaki dengeleri değiştirebilecek.

Nihayet Taze L Sınıfı Muhriple bir Kaptan ve 3 nişancı kapasiteli son zamanlarda ve çevik C Sınıfı Sıcaklık Gemisini de ekleyen DLC paketi, Battlefield 1 Premium Pass sahiplerine tamamen ücretsiz iletilirken, dileyenler çok daha fazlası maaş karlışığında Turning Tides’ı alabilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1 İçin Seddülbahir ve Alçıtepe Haritalarını Ekleyen Gelibolu DLC’si Yayımlandı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply