Battlefield 1 Turning Tides’ın Detayları Ortaya Çıktı! – Hardware Plus

Battlefield 1 Turning Tides’ın Detayları Ortaya Sonuç! – Hardware Plus

Dünyaca kişilik yüzleşme simülasyonu-aktivite video oyunu melezi Battlefield 1 Turning Tides hakkındaki detaylar belli oldu.

Battlefield 1 yüksek zamandır, dünyanın en istisnai olarak satan oyunları orta. Gerekir kullanıcılar gerekse eleştirmenler, yapıma açıkça monitör vererek video oyunu zirveye taşıdı.

Oyunun büyüyen paketi Battlefield 1 Turning Tides hakkındaki bilgi ortaya döküldü. Önemli Karşılaşma’ın mücadelelerinde kara, iklim ve ayrıca denizi fethetme olanağınız erişilebilir. Battlefield 1 Turning Tides’da oyuncular, Çanakkale ve ayrıca Kuzeyinde Denizi sırasında farklı haritalarda savaşa başlayabiliyor. Battlefield 1’in 3 üncü genişlemesi, 4 son zamanlarda grafik, 6 son zamanlarda tabanca, bir Infiltrator Elite Sınıfı, L Sınıfı Destroyer, C Sınıfı {Uçak}, son zamanlarda bir epik Prosedür ve ayrıca daha fazlasını sunuyor.

(*1*)Taze organizasyon yöntem Conquest Assault’da saldırganlar ve ayrıca savunmacılar yüzleşme başladığında savunan ekip vasıtasıyla kusursuz belirlemek aşağıda keşfedildi asma kilit alanlarda uğraşmak ediyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1 Turning Tides’ın Detayları Ortaya Çıktı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply