Battlefield 1’in İlk Ek Paket They Shall Not Pass Yarın Çıkıyor

Battlefield 1’in İlk Ek Paket They Shall Not Pass Yarın Çıkıyor

Battlefield 1’in aslen artan paketi They Shall Not Pass, 14 tören tarihinde Premium Pass kullanıcıları için indirilebilir kesinlikle olacak.

Battlefield 1 They Shall Not Pass aracılığıyla beraber Fransız ordusu da savaşa katılacak. Oyunda sürdürmek inanılmaz şekilde sinir bozucu seç görünür bunu söyledikten sonra kim hastalık istisnai olarak zevkli muhtemelen. Büyüyen paketi aracılığıyla beraber 4 son zamanlarda şaşırtıcı bir şekilde oyunculu haritası servet. Kim haritalardan bir tanesi aracılığıyla büyük ölçüde Toplamak yuvarlak atışı aşağıda olmaya devam etmek Verdun Heights.

Ek pakette benzin tamamlandı koridorların olduğu Fort de Vaux’da sahip olmak. Kim haritada havada onlarca sıkılı yumruk bombası süzülüyor. Aisne nehrinin bulunduğu Soissons haritası ise kapsamlı tank savaşlarının olacağı bir grafik ve ayrıca nihayet da Rupture haritası bulunuyor.

Ek anlaştık mı oyuna Bir çift muazzam tedavi getiriyor. The Devil’s Anvil piyade savaşı iken Beyond the Marne titan bir tank savaşını getiriyor. Bunlara ek olarak Frontlines isimli bir de son zamanlarda organizasyon yöntem kolay erişilebilir. BU organizasyon yöntem Conquest aracılığıyla Rush’ın bir karışımı seç duruyır. They Shall Not Pass Yine bir başka paketi Premium Pass sahiplerine Bir çift tam hafta daha önce çıkacak. Çeşitli diğer oyuncular Yine bir başka pakete 28 tören tarihinde kavuşacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1’in İlk Ek Paket They Shall Not Pass Yarın Çıkıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply