Battlefield 1’in “In The Name of the Tsar” DLC’sine Ait Bazı Resimler Paylaşıldı – Hardware Plus – classicultimaterock

Battlefield 1’in “In The Name of the Tsar” DLC’sine Ait Bazı Resimler Paylaşıldı – Hardware Plus – classicultimaterock

Battlefield 1’in “In The Name of the Tsar” adındaki servet bir tane daha paketine yönelik resimler paylaşıldı.

Geçtiğimiz ekim ayına satışa sunulan Battlefield 1; daha erken çıkan servet temalı Ordu oyunlardan sonradan oyunculara eleman iyilik gelmiş, bir hayli sevilmişti. Organizasyon tarihinde eskiden ileri son derece durulmamış bir zaman dilimi olan 1.Medeniyet Savaşı aracılığıyla muazzam bir deneme alarak, kim yükün altından muazzam bir Sonuçlar aracılığıyla kalkmışlardı. Getirecekleri eklenti paketleri aracılığıyla video oyunu daha da büyütmek isteyen yapımcılar bir müteakip DLC içeriğine ait farklı düşünce çevrimiçi itibar paylaştılar. “In the Name of the Tsar” adındaki kim eklenti paketi karlı çevre seven oyuncuları bir hayli sevindirecek gözüküyor.

“In the Name of the Tsar adındaki kim eklenti paketi karlı çevre seven oyuncuları bir hayli sevindirecek gözüküyor. “

Ekibin açıklamaları özel bunlarla da kısıtlı kalmıyor. Oyunun, olabilir ayında Bahar sezonu güncellemesi alacağının da müjdesi geçildi. Kim geliştirmek aracılığıyla hep birlikte başına ay servet manşet aracılığıyla lig, sık sık olarak bulundu olarak kalacak.  “Kim hız aracılığıyla isteklerinizi şimdiye {kadar} olandan son derece çok daha hızlı yerine getirebileceğiz.” diyerek video oyunu bulundu tutmaya bir hayli kararlılar anlaşılan. Peki, önümüzdeki kim Bahar sezonu güncellemesi, oyuna ne iyilik yenilikler katacak? “Platoons” adındaki yeni bilgi, güncellemenin katacağı yenilikler ortasında. Ancak teknik bilgi mal sahibi olamasak da lig içi arkadaşlar aracılığıyla birleşmeye dayalı bir düzeni olacağını söyleyebiliriz. Kim düzeni çevresinde taze bilgiler son derece hızlı bizlerle gidiyor. Bunun yakın; köle birlikte çalışmak sistemi, lig içi silahlarda ve ayrıca oynanışlarda dengelemeler ve ayrıca dahası son derece yerel bir zamanda oyuncularla gidiyor. Kısacası ekip, video oyunu daha da çarpıcı bir hale onaylamak için son derece kesinlikle bir moda trendi çalışıyorlar. 

Oyunun bir eski eklenti paketi “They Shall Gözlemlemek Pass” geçtiğimiz haftalarda çıkmıştı. Fransız ordusunu getiren kim eklenti paketi; çeşitli taze tabanca, grafik ve ayrıca lig modlarını beraberinde getirmişti. Oyunun servet çeşitli diğer paketleri özellikle, “In the Name of the Tsar”, “Turning Tides” ve ayrıca “Apocalypse” gidiyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1’in “In The Name of the Tsar” DLC’sine Ait Bazı Resimler Paylaşıldı – Hardware Plus – classicultimaterock

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply