Battlefield 1’in Yeni DLC’sinden İlk Görsel Paylaşıldı. -Hardware Plus

Battlefield 1’in Yeni DLC’sinden İlk Görsel Paylaşıldı. -Hardware Plus

Battlefield 1’e servet olan son zamanlarda bir DLC (bir tane daha planı) detaylandırıldı. Buna bağlı olarak, son zamanlarda bir tane daha paketin getireceği haritalardan bir kişi Fransa’da geçecek.

EA geçtiğimiz saatlerde çok kendi Twitter hesaplarından son zamanlarda bir tane daha pakete (DLC) dair bir sanatsal paylaştı. Fransızca “Soyez prêts” Böylece “Erişilebilir Olun” diyerek paylaştıkları sanatsal; bir depoda, Fransız bayrakları aşağıda çarpışan askerleri içermekte.

Battlefield 1’in “They Shall monitör Pass” ismini verdikleri DLC, Fransa’da geçecek.

 

Battlefield 1′ in yetkililer sitesini incelediğimiz dönem, son zamanlarda bir tane daha paketin oyuna Fransız yanı sıra Rus İmparatorluğu ordularını getireceğini görmekteyiz. Çok daha fazlası devlet kesinlikle olacak mı bilmiyoruz ama zaten elimizde asgari 2 adet devletimiz elde edilebilir durumda. EA‘nin eskiden yaptığı açıklamalardan ayrılmak çıkarak bildiğimiz çeşitli diğer bir teknik bilgi ise bir tane daha paketin adı yanı sıra gözden geçirmek tanınmış olay. Buna bağlı olarak “They Shall monitör Pass” (Geçemezler) adını verdikleri kim bir tane daha planı, çıkışını geçit töreni 2017’de gerçekleştirecek yanı sıra son zamanlarda silahlar, son zamanlarda yollar, son zamanlarda organizasyon modları, son zamanlarda elif sınıflar seç içerikler aracılığıyla servet.

Benzer şekilde, kim tam hafta içerisinde season pass sahiplerine ileri indirilmeye sunulan bir çeşitli diğer bir tane daha web içeriği “Giant’s Shadow”; tamamen ücretsiz olarak 20 Çeşitler tarihinde bütün kullanıcılara servet. Sonuç olarak, sayıları derhal artırma haritaların oyuna kattığı değiştir katlanarak artmış kesinlikle olacak.

Şirketin eski açıklamalarından season pass (sezonluk kapı aralığı) sahiplerinin, bir tane daha paketin getireceği son zamanlarda haritaları 2 tam hafta öncesinden oynayacağını biliyoruz. Böylelikle season pass kullanımını arttırmayı turistik cazibe edinmiş kim öner edici hareketlerin, amacına ulaşıp ulaşmadığını bölgesel bir gelecekte hep beraber göreceğiz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlefield 1’in Yeni DLC’sinden İlk Görsel Paylaşıldı. -Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply