Battlez modu, Plants vs Zombies 2’yi diriltmeye geliyor

Battlez ayar, Plants vs Zombies 2’yi diriltmeye geliyor

Battlez ayar aracılığıyla bir zamanların yanılgı cep telefonu video oyunu Plants vs Zombies 2 acaba EA’nin beklediği iyilik diriltebilecek mi? Nitekim kurumsal yayımladığı taze bir yükseltme aracılığıyla efesane cep telefonu organizasyon için benzersiz bir dövüş ayar getirdi. Hem iOS, hem de Android platformlarında son derece tanınmış PvsZ2 oyununa itibaren taze yükseltme bir de video klip aracılığıyla tanıtıldı.

Battlez adını verdiği kim modda oyuncular beyin kafaya uğraşmak edebiliyor. Uygun fiyatlı dövüş ayar olarak hazırlanan versiyonda video oyunu oynarken ekranın aşağıda mavi, kırmızımsı ve ayrıca sarımsı renklerde banner’lar gözükecek. Kim banner’lar oyuncuya skor yapılacak alanları gösterecek ve ayrıca endişeli alanda keşfedildi zombiler ekstra derecelendirme verecek. Bu nedenle sarımsı alanlardakiler mavi alanlarda ölenlerden ekstra derecelendirme verebilecek. Oyunun gerekli amacı değişmiş kesinlikle değil. Yine zombileri evinizden uzaktan kumanda tutmaya çalışacaksınız. Eve ulaşan zombiler yine arka bahçe biçme makinesini çalıştıracaklar ve ayrıca makinenin öldürdüğü zombilerden derecelendirme alamayacaksınız. Lakin taze modda arka bahçe biçme makinesi normaldekinin karşı birden fazla kez proaktif olarak olabilecek.

Battlez için başına tam hafta taze grafik

Electronic Arts başına tam hafta taze bir grafik geleceğini duyurdu. Bu nedenle oyuncular başına tam hafta taze mücadelelerle karşılaşacak, kim da modun düzeltmek oynanabilirliğini arttıracak. Aynı zamanda mod içerisinde ne {kadar} mükemmel seviyeye gelirseniz zombiler de o {kadar} yoğun gidiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Battlez modu, Plants vs Zombies 2’yi diriltmeye geliyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply