Bazı iPhone 12 modellerinde ekran sorunları yaşanıyor

Bazı iPhone 12 modellerinde ekran sorunları yaşanıyor

Apple, (*12*)bazı iPhone 12 ekranlarında ya da aydınlatma armatürleri elemanlarında beklenmeyen durumlarda (*12*)titreyen, çevre dostu ya da (*12*){gri} parıltı gösteren bir (*12*)ekran sorunu olduğunu saygı etti.


(*12*)İlginizi çekebilir: iPhone 12 Pro Max en mükemmel ekrana kurucu telefon seçilmiş


Apple hatanın dikkatli

Yetenekli Bakım Sağlayıcıları aracılığıyla kim tam hafta ortak belgelere bağlı olarak (*12*)Apple, kim sorunla endişeli finansör raporlarından (*12*)haberdar olduğunu ve ayrıca konuyu (*12*)araştırdıklarını söyledi. Apple, teknisyenlerden en azından bir süreliğine hatadan etkilenen iPhone’lara bakım vermekten kaçınmalarını istedi. Alternatif olarak, iPhone’larını (*12*)en sonuçlandırmak iOS sürümüyle bulundu tutmaları gerektiğini bildirmelerini öğüt vermek etti. Kim tavsiye de bize, Apple’ın gelecekteki bir (*12*)program güncellemesiyle sorunu çözebileceğini gösteriyor.

Karşılaştırılabilir bir çevre dostu çok renkli ekran sorunu bazı iPhone 11, iPhone 11 Pro ve ayrıca iPhone 11 Pro Max modellerini etkilemişti. Tarihsel olarak, Apple bunu iOS 13.6.1 güncellemesiyle düzeltebilmişti.

iPhone 12 modellerinin piyasaya sürülmesinden kısa ömürlü bir zaman dilimi bundan sonra bazı forumlarda ve ayrıca Apple Güçlendirmek Topluluklarında kim son zamanlarda sorunla endişeli şikayetler oluşturulmuş durumda. Üzüntü (*12*)iPhone 12 mini, (*12*)iPhone 12, iPhone 12 Pro ve ayrıca (*12*)iPhone 12 Pro Max’i etkileyebiliyor.

(*12*)Tüketici raporları, sorunun ekran parlaklığı tahmini (*12*)%90 ya da daha (*12*)fakir bir değere ayarlandığında ortaya çıktığını belirtiyor. Birkaç müşteri sorunu(*12*) iOS 14.1, (*12*)iOS 14.2 ve ayrıca muhtemelen aslen 2 (*12*)iOS 14.3 betasında yaşıyor. Titreme ya da parlama düzenli olarak geri döndürülemez olmayıp bazı cihazlarda kısa ömürlü bir zaman dilimi bundan sonra (*12*)kendiliğinden kayboluyor.

Bunlar da (*12*)ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bazı iPhone 12 modellerinde ekran sorunları yaşanıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply