Beat The Game İnceleme! – Hardware Plus

Beat The Game İnceleme! – Hardware Plus

Karate Kamil oyunuyla kendisini tanıyıp sevdiğimiz Cemre Özkurt ve ayrıca arkadaşları, San Francisco’da Worm Animation adında bir organizasyon şirketi açtılar.  Worm Animation’un toparla yapımı “Beat The Game” gerekir küresel otoriteler vasıtasıyla “geçer” gözlemlemek almayı başardı ve ayrıca şimdiden adını dünyaya duyurdu.

Etnik şirketin yapımının tam bir yabancı otoriteler vasıtasıyla da beğenilmesinin zevk verici olduğunu söyleyebiliriz.

İki tam hafta geçmişte yayınlanan aktivite ekibimiz de gözden geçirme istedik. Çoğunlukla şunu vurgulayalım Beat The Game, İngilizce’nin yakın tazminat meydan okuma Türkçe yabancı Dil desteği de sunuyor. Kim da Türk kullanıcıların işini devasa düzeyde kolaylaştırıyor.

Beat The Game gerekir konusu gerekse aracılığıyla oynadığım en fantastik oyunlardan bir birey. Kelimenin tam anlamıyla oyunun konusunu anlatmak pek de hızlı kesinlikle değil. Her neyse Mıstık isimli karakterin, zeminin yüzde elli ölçü yuklarısında seyreden aracı aracılığıyla yaptığı kazayla başlıyor. Mıstık’ın içinde düştüğü Evren absürd, teorik bir paralel Evren konumunda. Karşılaştığımız mekanlar bir yanda fütüristik; bir yandan da retro. Mıstık’ın görevi kim rahatsız evrendeki sesleri, bazı mülk yardımıyla derleme ve ayrıca stüdyoda tam olarak besteyi çalabilmek. Mıstık yine de bunu başarırsa müteakip adıma geçebiliyor.

Yine de burada listeleniyor fantastik bir bul sahip olmak: Mıstık’ın geçmişi ya da motivasyonuna değinilmiyor. Olasılık Evren hakkındaki sırlar da açığa çıkmıyor. Böylece gerekir karakterin geçmişi gerekse seçenek evrenin oluşumu karanlıkta kalıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Beat The Game İnceleme! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply