Beats Studio Buds yolda! Apple’ın yeni TWS kulaklığının detayları

Beats Studio Buds yolda! Apple’ın yeni TWS kulaklığının detayları

Beats, başına ne {kadar} eskisi {kadar} sükse yapmasa da, ancak gürültü dünyasının önde itibaren markalarından. Ünlü kişi rap sanatçısı yanı sıra şarkılar prodüktörü Dr. Dre’nin 2006 yılında kurduğu organizasyon bugüne {kadar} birkaç efsanevi ürüne marka attı. Önemli ölçüde uzun bass’lı yanı sıra “over-ear” diye sınıflandırılan beyin üstü kulaklıklarıyla başarıya ulaşan şirket, kim grup kulaklıkların yaygınlaşmasında da önemli yükümlülük oynamıştı. 2010 yılında ise şirketin yarısı HTC’ye satılmış yanı sıra kim partnerlikle çıkarılan HTC mantıklı telefonlar gürültü tarafında önemli beğeni toplamıştı. 2014 yılı ise markanın kaderini değiştiren bir satın almaya dönem oldu. Zira, geliştirme dünyasının en önde itibaren devlerinden Apple, Beats’i 3 milyar ABD Doları karşılığında satın aldı. O günden verilen Apple çatısı aşağıda ürünlerini geliştirmeye oyalanmak eden tedarikçi, Apple Store’ların da en inanılmaz satan aksesuar markalarından bir kişi oldu.

Hatırlayacağınız üzere, Beats toparla yılların kulaklık tarafındaki trendi  TWS (açıkça kablosuz) kulaklıklara da meşhur Powerbeats Pro aracılığıyla girmişti. Son zamanlarda Apple’ın markanın operasyonlarına toparla vereceği konuşulmaktaydı. Bunu söyledikten sonra muhtemelen kim bilgi gerçeği yansıtmıyor. iOS 14.6 dosyalarında bulundu görsellere bağlı olarak, şirket, Beats Studio Buds adında yeni bir TWS kulaklıkla olay…

Beats Studio Buds, iOS 14.6 beta dosyalarında görüldü

Kulaklık dünyasında TWS rüzgarı bütün hızıyla esmeye işlem. Bugüne {kadar} TWS olarak (beyin üstü kulaklıklar hariç) özel bir varyasyon (Powerbeats Pro) çıkaran yanı sıra kim trendden beklediğini almayan Beats, muhtemelen bunu değiştir istiyor. Zira bugüne {kadar} çevresinde kimsenin her türlü bir bilgiye yaratıcı olmadığı, yeni bir Beats TWS kulaklık iOS dosyalarında ortaya sonuç.


Kim haberi de sevebilirsiniz: Realme Watch 2 Pro mantıklı saatin bir kez tanıtılacağı belli oldu!


MacRumors yazarı Steve Mosser’ın iOS 14.6 yanı sıra tvOS 14.6 beta dosyalarında keşfettiğine bağlı olarak, kulaklığın adı Beats Studio Buds. Benzer şekilde AirPods’lar seç, kim yeni Beats şirket kulaklık da TWS bir öğe. Böylece, açıkça kablosuz bir kulaklık. Tabi temel olarak, yukardaki görselde de görüldüğü üzere kulaklıklar bir suçlama kutusuyla gelmekte. Görsellere ayrıca, Steve Moser, kulaklığın bir de animasyonlarını paylaştı:

Gördüğünüz seç, Beats Studio Buds geçmiş açıkça kablosuz varyasyon olan Powerbeats Pro’dan bir hayli benzersiz. Kulak arkasındaki sabitleyicileri aracılığıyla daha inanılmaz egzersiz yapmak yapan kullanıcılara hitap eden Powerbeats Pro’nun karşı, Studio Buds inanılmaz daha kompakt bir tasarımda. Tabi, kim kompaktlığın en önemli nedeni ise kulak {arkasında} her türlü bir sabitleyici ünite barındırmaması. Ayrıca dizayn yönünden kulaklığı Samsung, Bose yanı sıra Google seç rakiplerinin ürünlerine benzetmek başarılabilir. Icat tarafında akatarabileceğimiz bir çeşitli diğer yeterlilik ise farklı renkler seçenekleriyle alakalı. Nitekim; kulaklığın kırmızımsı, beyaz renkli yanı sıra daha koyu aslında olmak üzere 3 renkte geleceği söylenmekte. Buna ayrıca, suçlama kutusunun da oval olacağını belirtelim.

Ses engelleme, Apple patates cipsi yanı sıra çeşitli diğer yaklaşım özellikler

Beats Studio Buds

Kulaklığın isminden yanı sıra icat vasıtasıyla bahsettikten bundan sonra, gelelim yaklaşım özelliklere. Bütün dürüstlüğümle, yaklaşım kalite kısmında fazla bir yeterlilik sızmış kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra kim işin yaklaşım tarafında hiçbir fikrimizin olmadığı anlamına gelmiyor. Öyle ki, 9To5Mac’in yine özdeş dosyalarda bulduğu üzere, kulaklık Apple şirket bir patates cipsi kullanacak. Tabi, kim da “Hey, Siri” fonksiyonuna yaratıcı kesinlikle olacak niyet etmek. Yine bundan dolayı, AirPods’lardan alışık olduğumuz üzere, kulaklıktan kaliteli bir Bluetooth bağlantısı yanı sıra az gecikmek bekleyebiliriz.

Kulaklıkla stresli öğrendiğimiz çeşitli diğer bir yaklaşım kalite ise ses engelleme tarafında. Öğrenilene bağlı olarak, Beats Studio Pro ses engelleme (noise cancellation) özelliğiyle kader. Bunu söyledikten sonra maalesef kim ses engellemenin kesinlikle ses engelleme (ANC) olup olmayacağı çevresinde bir yeterlilik erişilebilir kesinlikle değil. Markanın başlangıçta TWS tasarım Powerbeats Pro’da her türlü bir ses engelleme teknolojisi olmadığını düşününce, yeni modelin kesinlikle ya da adaptif ses engellemeye yaratıcı olması potansiyel olarak gözüküyor. Tabi, kim özel bizim tahminimiz.

Analiz tanınmış

Beats Studio Buds

Ağırlıklı olarak, kulaklığın analiz tarihinin ancak belli olmadığını söyleyelim. Fakat, hatırlayacağınız seç, kulaklıkla stresli bütün bilgiler yanı sıra görsellerin iOS 14.6 beta dosyalarında bulunduğunu söylemiştik. iOS 14.6 sürümünün Haziran ayında piyasaya çıkması beklenmekte. Eğer buradan bir spekülasyon yürütürsek, kulaklık için de özdeş tanınmış öngörebiliriz. İşin bir de AirPods tarafı sahip olmak. Öyle ki, AirPods’un 3. nesli yüksek bir süredir beklenmekte. Bunu söyledikten sonra bahsedilen beta dosyalarında her türlü bir AirPods bilgisi bulunmuyor. Kaynaklara bağlı olarak, kim sağlık durumu Beats Studio Buds’ın lansmanın bölgesel olduğunu gösterge ediyor. Tabi, daha erken de söylediğimiz seç bunlar özel görüş yanı sıra özel bilgiler kesinlikle değil. Bakalım, Beats Studio Buds bir kez kader…

Studio Buds çevresinde ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi ücret bandında layık olmak? Eğer faydalı bir fiyata gelirse almayı düşünür müsünüz? AirPods’a bağlı olarak tasarımı yanı sıra farklı renkler seçenekleri olması bir bonus teklifi mı? İki kulaklığı kıyaslayınca sizce hangisi öne çıkıyor? Görüşlerinizi gözden geçirmek kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Manuel: MacRumors, 9To5Mac

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Beats Studio Buds yolda! Apple’ın yeni TWS kulaklığının detayları

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply