Beats’in Yeni Kablosuz Modeli Apple Music Üyeliği ile Geliyor

Beats’in Yeni Kablosuz Modeli Apple Music Üyeliği ile Geliyor

Apple’ın 149 dolardan satışa çıkacak kablosuz kulaklıkları Beats X yüksek bir erteleme döneminin ardından yarından bundan sonra satışa çıkıyor.

Kim kulaklığı satın hinterlandı kullanıcılar kulaklığın yakın 3 aylık tamamen ücretsiz Apple Music üyeliğine kurucu gidiyor. Kulaklığın kutusundan çıkan kod ile 3 aylık tamamen ücretsiz tasarım başlatılabilecek. Kim kod özellikle Beats X’ten kesinlikle değil Powerbeats 3 Wireless, Solo 3 Wireless, Studio Wireless, Beats Pill+ kutularından da çıkacak.

Kullanıcılar üyeliklerini yayın için ürünlerini Beats By Dr. Dre ağ sitesine kaydettirecek ve ayrıca kodu şarkılar servisine girecek. Kim kod paralı dernek servisini kullanmakta olan kullanıcılar için parlak saygın gidiyor.

Beats X kelimenin tam anlamıyla Airpods seç harika bir şekilde kablosuz kesinlikle değil daha ziyade kulaklıklar boyundan asmaya yaran bir tel ile birbirine bağlantılı. Yine de telefonla Bluetooth üzerinden kablosuz olarak iletişime dayanıklı. Beats X’in içerisinde AirPods’da kullanılmış W1 patates cipsi merkez alıyor. Kulaklık AirPods seç iPhone ile inanılmaz şekilde basit bir moda trendi eşleştirilebiliyor.

Kulaklıklar Android telefonlarla da bağlı kalarak bunu söyledikten sonra kulaklıkların suçlamak edilebilmesi için Lightning kablosu olması gerekiyor. Yapılan açıklamaya bağlı olarak kulaklığın 8 saatlik bir birlikte çalışmak süresi sahip olmak. Aynı şekilde 5 dakikalık suçlamak ile 2 izle kullanılabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Beats’in Yeni Kablosuz Modeli Apple Music Üyeliği ile Geliyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply