BenQ, 144Hz HDRi destekli oyun monitörünü tanıttı!

BenQ, 144Hz HDRi destekli oyun monitörünü tanıttı!

BenQ, 144Hz göstermek tazeleme oranı sunan dünyanın aslen HDRi teknolojisine kurucu oyun monitörünü tanıttı.


İlginizi çekebilir: Taşınabilir Android’li tahmin: BenQ GV1 incelemesi


Çevrimiçi sonsuza kadar ürettiği ürünlerle öne çıkan BenQ’nun EX2780Q sürüm mantıklı optimizasyon sunan ısmarlama HDRi teknolojisi, 2.1 kanallı Hi-Fi gürültü performansı, 27 inç IPS panele kurucu olarak karşımıza çıkıyor. Benzer şekilde, 144Hz yeniden modelleme hızı, FreeSync, Black eQualizer, Color Vibrance yanı sıra USB-C Port desteği bulundurmaktadır.

HDRi aracılığıyla mantıklı yanı sıra sürükleyici oyun deneyimine son zamanlarda perspektif getirecek!

BenQ’nun lider HDRi teknolojisi, görüntü kontrastını yanı sıra netliğini açıklamak için mantıklı ışıltı kontrolü, farklı renkler doygunluğu yanı sıra lütuf optimizasyonu sunuyor. Tescilli HDR görüntü tekniklerini ustaca bir araya getiren BenQ, dahili bir algılama birimi tarafından odanızdaki ayar ışığı seviyesine bağlı olarak monitörün parlaklığının ayarlanabilmesini sağlamış.

HDRi teknolojisi aynı şekilde, bütün daha koyu alanlardaki gözükmeyen ayrıntıları tarif için görüntü kontrastını yanı sıra netliğini arttırıyor. Bu nedenle, sert pozlama yanı sıra lezyonlarda göz kamaştırıcı alanların dengelenmesiyle ortadan kalkmış etkinlik. HDRi ayar, oyun, tiyatro yanı sıra göstermek aslında olmak üzere üçe ayrılıyor. Bireysel tercihinize bağlı olarak kim 3 seçenekten birini seçebiliyorsunuz.

Sınıfının en iyisi dürüst gerçek gürültü performansı: treVolo

BenQ’nun beğeni toplayan treVolo gürültü ekibi, göze batmayan dahili 2.1 ses hoparlörü sistemi aracılığıyla önemli bir gürültü performansını farkına varmak aracılığıyla karıştırmak bir moda sunmaktadır. Oyun, Tiyatro, Dikkat çekmek / Live, Dialog / Ses yanı sıra Rock / Party karışık aslında olmak üzere 5 ısmarlama gürültü ayar en gerçekten iyi (PL) moda saygı duyulan baslar yanı sıra tizler aracılığıyla sürükleyici bir etkinlik sunmaktadır.

Oyun deneyimi bir zirve seviyeye taşınıyor

Net görüntüler, akıcı oynanış yanı sıra düşük motion blur seç oyun monitörlerinde olması gereken hayati özellikler EX2780Q’da da bulunuyor. Uzun anında oyunlar oynarken daha net yanı sıra akıcı görüntü için 144Hz yeniden modelleme hızı, görüntü yırtılmalarını ortadan kaldıran FreeSync aracılığıyla buluşuyor. Siyah sahnelerde daha yakın maruz kalma veren Black eQualizer yanı sıra arkaplandan gizlice bütün oyun içi detaylar daha da netleşiyor.

Benzer şekilde sürükleyici bir kahkaha sunmak için tasarlanan yıldızcık monitöründe, savunmasız bir uzak, 5 türünün tek örneği işlevi doğrudan edebiliyor.

HDRi yanı sıra treVolo aracılığıyla Oyun yanı sıra Eğlence Serisi

HDRi teknolojisi yanı sıra treVolo dürüst gerçek gürültü deneyimi aracılığıyla donatılmış son zamanlarda oyun serisi yanı sıra kahkaha serisi monitörler; eksiksiz bir varlık yelpazesine sahiptir. Kurumsal, aynı şekilde 2020 yılında türünün tek örneği farkına varmak modelleri de yelpazesine ekleyeceğini belirtti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BenQ, 144Hz HDRi destekli oyun monitörünü tanıttı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply