BenQ, bilgi güvenliği için önemli bir adım attı! – Hardware Plus

BenQ, bilgi güvenliği için önemli bir adım attı! – Hardware Plus

Sanal imalat noktasında Başlık edinmiş DLP projektör markası olan BenQ, tüketici güvenliği yanı sıra gizliliğinin sağlanması koşulunu sürdürecek bir adım attı. Sıradışı dünya çapında denetlenebilir ISO 27001 standartına kurucu  oldu.


İlginizi Çekebilir; BenQ Mobiuz yıldızcık monitörleri, ülkemizde satışa çıkıyor


ISO 27001 Nedir?

Pratik bilgi yanı sıra varlıklarınızı yönetmenize yanı sıra korumanıza kullanışlı olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi gereksinimlerini tanımlayan garip dünya çapında denetlenebilir standarttır.

Kim geleneksel sayesinde BenQ olası gözetim problemlerini araştırma edecek yanı sıra sinir risklerin gerçekleşmesi durumunda uygulanacak yanı sıra uygulanamayacak dikte sistemleri yönetecektir.

BenQ Tam olarak nasıl Değerlendirdi?

Kullanıcıların verilerini yanı sıra gizliliğini korumaya yaklaşık olduklarını kuruluş, BenQ Başkanı yanı sıra Ceo’su Conway Lee ekledi; BenQ sürekli bilgi güvenliğini çok önemli görmüştür yanı sıra kim teori Ar-Ge yanı sıra imalat süreçlerimize yansımıştır. ” Aynı şekilde, ISO27001 sertifikası, BenQ’nun bilgi güvenliğinde kısım lideri olma kararlılığını da gösteriyor. Kim eylem,  InstaShow kablosuz sergi çözümü seç ürünler vasıtasıyla kesinlikle gösterilmektedir…

BenQ, güvenlik, donanım

InstaShow Kablosuz Çözümü Nedir ?

Ekipman tabanlı olup bir araya getirmek yanı sıra ya şoför gerektirmeyen InstaShow sistemi, ciddi ilgili yazılımların kullanıcıların bilgisayarlarına ulaşamayacağı anlamına ücret. Her türlü bir çalışma sistemi yanı sıra ya bileşenler sistem aracılığıyla çalışabilme uyumluluğuna kurucu olan InstaShow ancak 128 parçacık şifreleme aracılığıyla WPA2-PSK koruması seç tedbirler aracılığıyla çalışmalar güvenliği de vaat ediyor.

Üstelik  InstaShow, bir ISO27001 yanı sıra ISO17025 sertifikalı gözetim laboratuvarı vasıtasıyla eleme süreci edilen CVSS 3 standartlarını geçtiğini belirtiyor .

Bununla beraber bankalar, kural kuruluşları yanı sıra denetim kuruluşları seç gözetim odaklı işletmelerin ve federal hükümet, Ordu yanı sıra oturum, toplantı, celse birimleri için avantajlı olduğunun altını çiziyor. COVID-19 nedeniyle kablosuz bağlantıların yanı sıra dijital toplantıların giderek daha fazla yaygınlaşmasıyla kim sıralama sistemlere olan gereksinim uyarı çekiyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BenQ, bilgi güvenliği için önemli bir adım attı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply