BenQ’nun Yeni 27 inçlik Monitörü USB-C ile Birlikte Geliyor – Hardware Plus

BenQ’nun Yeni 27 inçlik Monitörü USB-C ile Birlikte Geliyor – Hardware Plus

BenQ, USB-C dock istasyonuna kurucu taze bir not tanıttı ve ayrıca şirketin yaptığı açıklamaya bağlı olarak kim özelliğe kurucu başlangıçta not.

BenQ’nun PD2710QC adı ile duyurduğu not 27 inç büyüklüğünde 2560 X 1440 çözünürlüğünde. Monitörün kapı ise IPS LED. Yapılan açıklamaya bağlı olarak sRGB renklerinin %100’ünü gösterebiliyor ve ayrıca ileri hoparlörler kuruluş alıyor.

Monitörün etkileyici olan kısmı bir USB-C hubı ile gelmesi. Hizmet sağlayıcı ancak kim konuyu detaylandırmış kesinlikle değil. Hizmet sağlayıcı vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak kim hub dizüstü şarjına, istatistikler transferine, büyük mühür bağlantıya, gürültü ve ayrıca çevrimiçi video aktarmaya ve ayrıca sıradışı bir USB-C üzerinden taze bir not bağlamaya yarıyor. Kim da masadaki dağınıklığın bir çoğunun ortadan kalkması varsayalım. 

PD2710QC HDMI 1.4 ve ayrıca DisplayPort 1.2 bağlantılara kurucu. Son zamanlarda çeşitli diğer üreticilerin de adet edindiği iyilik BenQ’da monitörün analiz tanınmış yada fiyatına ince bir uzmanlık vermedi. Yine de kim duyurunun yapıldığı zamanı bakış önünde bulundurursak monitörü Mobile World Congress’te görebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BenQ’nun Yeni 27 inçlik Monitörü USB-C ile Birlikte Geliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply