Berkeley, evsiz insanlara yardım için kripto para kullanacak – Hardware Plus

Berkeley, evsiz insanlara yardım için kripto para kullanacak – Hardware Plus

Berkeley, şehirde yaşayan evsiz insanlara yardım etmek için kripto paraları kullanmayı düşünüyor. Şehirde gerçekleştirilecek ICO aracılığıyla birbirleriyle, ABD’de kişiye özel girişimi olarak ICO düzenlemiş başlangıçta belediye gidiyor.

Meclis üyesi Ben Bartlett, “1000’den fazla evsiz insanımız sahip olmak yanı sıra fonlamamız kuruyor. Eşyalar yapmamız gerekir” açıklamasını yaptı.

Berkeley şehri evsizler için ICO düzenliyor

Ben Bartlett, Blockchain Lab yanı sıra finans ilerleme girişimi Neighborly aracılığıyla ortaklaşa çalışarak sözünü ettiğimiz ICO‘yu aktif geçirecek. Kampanya aracılığıyla endişeli detaylar ancak izole edilip saklanmış olsa da planın kolayca ayına {kadar} çıkmayacağı söyleniyor. ICO’daki genel olarak güdü ise insanların kurumsal yönetimce çıkarılan tahvillerce desteklenen sanal token’lar alması. Kim token’lar, kurumsal mağazalarda finansal yatırım bedeli olarak kullanılabilecek.

Berkeley meclis üyesi Ben Bartlett

Kim ICO aracılığıyla beraber Bartlett’in amacı 2009 yılından kim yana şehirde uzatmak gösteren evsizlere yardım edebilmek. Bugüne {kadar} gördüğümüz ICO’lardan gerçekten özel bir yapıda gerçekleşecek kripto para projesi, bakalım aktif geçtiğinde sadece nasıl bir gözden geçirmek verecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Berkeley, evsiz insanlara yardım için kripto para kullanacak – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply