Bilgisayarınızdaki eski işletim sisteminin zamanınızı çalmasını önleyin

Bilgisayarınızdaki eski işletim sisteminin zamanınızı çalmasını önleyin

Pek inanılmaz tüketici daha önce kullandığı işletim sisteminin, kişisel bilgisayar başlarken seçim olarak sunulmasından dayanılmaz. Peki kim minik ama çok zor sorunu sadece nasıl çözersiniz?

Eminiz ki karşılaştırılabilir bir ağrı çoğunuzun her gelmiştir. Eski işletim sistemi; uygulamalarla dolduğunda ya da ona, enfeksiyon iyilik zararlılar dadandığında sert derecede yavaşlar. Birçok tüketici kim durumda işletim sistemini geri yükleme kurmayı özlemek eder. Yine de hesaplamadığınız kişisel özellik bir işletim sistemi yerine ek bir işletim sistemi kurduğunuzda, eski işletim sisteminin kalıntılarından kurtulmanın akıllara durgunluk veren olduğudur.

Bilgisayarınızı başlatmaya çalıştığınızda karşınızda rahatsız bir seçim ortadan kaldır: Windows 7(Windows 7’nin yerinde ek bir işletim sistemi de muhtemelen, özel aklınızda canlanmasını istiyoruz) aracılığıyla ısrar etmeye devam et etmek istiyorsanız yoksa Windows 10 aracılığıyla mi? Sanal olarak Windows 7’yi kullanmanız aslında teoride imkansızdır bunu söyledikten sonra kim ağrı yaş ve ayrıca elektrik kaybına tetikleyici yer almak.

Iyi haber başla işlemi boyunca bundan kaldır sandığınızdan inanılmaz daha basit. Büyük ölçüde “Başlangıç ​​” menüsüne farenin özgürlük tuşuna tıklayarak girmek. “Planı” kutucuğunu seçin. Sol yanda “Güçlendirilmiş düzeni seçenekleri” ibaresini göreceksiniz. Onu vurmak. Hemen şimdi de “Başlatma ve ayrıca Rehabilitasyon”bölümünde “Ayarlar” kutucuğunu vurmak. Daha önce düzenli işletim sistemini seçin ve ayrıca aşağıda bulundu “yaş” ibarelerinin yanındaki “tanıklık kutucuklarını” kaldırın. {Artık} ilk yaş ve ayrıca elektrik tüketmeyeceksiniz.

Eski işletim sisteminden harika bir şekilde kaldır da uygulanabilir

Çeşitli diğer işletim sistemini harika bir şekilde tedavülden çıkar ve ayrıca başka halledilir sabit disk alanı başarmak de isteyebilirsiniz. Ileri uyaralım kim devam ediyor zararlı muhtemelen. İşleme başlamadan geçmişte daha eski işletim sisteminin kurulu olduğu bölümde hiçbir çalışmalar dosyası olmadığından emin olun. Ayrıca bir görüntü yedeklemesi oluşturun.

Kim önlemleri aldıktan bundan sonra, başla simgesine özgürlük vurmak ve ayrıca Sabit disk Yönetimi’ni seçin. Windows 7 bölümünü seçin; özgürlük vurmak ve ayrıca “Birimi Sili” seçin. Sonradan kararınızı onaylayın.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bilgisayarınızdaki eski işletim sisteminin zamanınızı çalmasını önleyin

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply