Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan kurtarmak için usulüne uygun davranın

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan kurtarmak için usulüne uygun davranın

Kişisel bilgisayar virüslerinin, Truva atlarının, rootkit’lerin, casus yazılımların, pazarlama yazılımları ve ayrıca solucanlar iyilik ciddi niyetli uygulamaların hakkından yeni gelin. Bahsedeceğimiz hamleler çok sorunu en kısa sürede ve ayrıca yaşam için çözer.

Pek son derece sorunu düzeltme için bilgisayarınızı doğru bir stil belirlemek ederek ciddi önemli program olup olmadığını belirlemek etmek önemlidir; sayısız zararlı yazılımın Blue Screen of Death iyilik sorunlara kaldırım açtığı sujkujka görülür.

Free Bootable anti-virusler faydalıdır ama kötü virüsler, işleyen sisteminizin çevresinde başlamasını önleyebilir ve ayrıca böylece kötü araçlardan birini kullanmanız gerek. Büyük ölçüde Oto ifadesini kullanırken, ücretli ve ayrıca deneyimli yazılımlardan bahsettiğimizi unutmayın. ESET, Norton ve ayrıca Avast bunlara senaryo gösterilebilir.

Temel Zamanda Değerlendirme Yapın

PC’nizi virüslere ve ayrıca çeşitli diğer zararlı yazılımlara e karşı doğru bir stil taramak kolaydır ve ayrıca farklı ikinci ya da daha yüksek sürebilir. Yaratıcı olduğunuz dosyalar ne {kadar} çoksa ve ayrıca bilgisayarınızın tamir diski ne {kadar} hızlıysa, değerlendirme o {kadar} sürer.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan kurtarmak için usulüne uygun davranın

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply