Binance, Çin Yuan’ını Platformundan Kaldırıyor – Hardware Plus

Binance, Çin Yuan’ını Platformundan Kaldırıyor – Hardware Plus

Binance, 31 Çeşit itibariyle Çin Yuan’ını platformundan kaldırmaya hazılanıyor. Aynı şekilde Binance, Çin anakarasından bağlanan yatırımcıları da engelleyecek. Kim hamleyle hep birlikte de Çin’in kripto paralar üzerindeki yankı daha da azalıyor.

Medeniyet’nın en kapsamlı kripto finansman alım satım sistem Binance, Çin Yuan’ını (CNY) {artık} saygı etmeyecek. 2022 itibariyle Binance üzerinden Yuan aracılığıyla kripto finansman alımı yapılamayacak. Bununla hep birlikte Çin anakarasından platforma erişilebilirlik de kesilecek.

Binance, bir kripto finansman oturma yeri üstü piyasa platformudur. Kim planı aynı şekilde C2C (customer to customer) Böylece müşteriden müşteriye pazaryeri olarak da adlandırılıyor. Kim planı alıcılar ve ayrıca satıcılar orta değiş tokuş yapılabilmesini sağlar. Ve ayrıca yatırımcılara çok kendi belirledikleri değerlerde alım ve ayrıca satım yapabilme olanağı tanır. Aynı şekilde yatırımcılar aslında platformun saygı ettiği bütün itibari paraları kullanabilir. Sık Çin Yuan’ı (CNY) Binance vasıtasıyla saygı edilse de 2022 itibariyle kim değişecek. Binance ise kim duyuruyu şu ifadeleri aracılığıyla yaptı:

“Topluluk devletin hakiki gerekliliklerine iletişim olarak, Binance C2C, 31 Çeşit 2021 itibariyle CNY ticaretini kaldıracak.”

Bu akşam yapılan duyuruda Binance aynı şekilde erişilebilir müşterilerinin tabanının hiçbirinin Çin anakarası merkezli olmamasını vermek için planlarını gözden geçireceğini anahtar kelime etti. Binance’e bağlı olarak eğer ki yapı Çin anakarasından bir tüketici bulursa o hesabın haklarını “sıkı yakalama” moduna alacak. Ve ayrıca o profil sayfası üzerinden sıkı yakalama ve ayrıca duruş kapatılışı yapılabilecek. Yapı şu ifadeleri de duyurusuna ekledi:

“Binance, Çin anakarasından 2017 yılında çekildi ve ayrıca Çin anakarasında alım satım işlerine girmedi.”

Çin’in toparla kripto yasaklamasının ardından kripto finansman alım satım platformlarından muazzam adımlar gelmeye işlem. Çin Insanlar Bankası, geçtiğimiz ay kripto paralara son zamanlarda bir yasaklama getirerek kripto finansman ticaretini kaldırmıştı. Ve ayrıca dijital paraları da “kumar, illegal finansman parti, sahtekârlık, piramit şeması ve ayrıca finansman aklama iyilik bir suç, kriminal suç faaliyeti” olarak tanımlamıştı.

Çin’den itibaren kim yasaklamanın beklenmedik bir şekilde ardından kripto finansman alım satım sistem Huobi, Çin anakarasındaki yatırımcıları kısıtladığını ve ayrıca hesaplarına 31 Çeşit itibariyle erişimin kapatılacağını duyurdu.

Çeşitli diğer bir muazzam kripto finansman alım satım sistem KuCoin de eşdeğer bir teknik atarak Çin anakarasında oturan tüketici hesaplarını kapattığını duyurmuştu.

Binance vasıtasıyla itibaren hamlenin ardından çeşitli diğer bir yapı OKEx de eşdeğer bir sebep yayınladı. Bunu söyledikten sonra yapılan açıklamada Çinli kullanıcılara e karşı her türlü bir izin uygulanacağı belirtilmedi. Kim da OKEx’in Huobi ve ayrıca Binance iyilik platformlardan çıkan müşterileri getir için yapılmış bir teknik olarak görüldü. OKEx’in kurumsal kripto parası OKB token da kim açıklamanın ardından muazzam bir fırlayan yaşadı.

Çin, istediği iyilik getirdiği yasaklar aracılığıyla kripto paralardan vatandaşlarını uzaklaştırmayı başarıyor. Inanılmaz şekilde totaliter bir rejimin kontrol olduğu Çin anakarasında hükümetin doğrudan edemediği her türlü bir kılıf yetkililer vasıtasıyla keyifli karşılanmıyor. Kripto paralar da senelerdir eşdeğer bir durumla e karşı karşıyaydı. Bunu söyledikten sonra Çin vasıtasıyla itibaren toparla yasaklamanın kripto finansman piyasalarına etkisinin az olması Çin’in kripto paralar üzerindeki etkisinin ne {kadar} azaldığını gösterdi. Kim rahatsızlık da kaçınılmaz olarak ki kripto paralar için tamamen bir özet.

Edward Snowden: Çin’in Yasakları Bitcoin’i Güçlendirdi

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Binance, Çin Yuan’ını Platformundan Kaldırıyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply