Biostar’ın 4. nesil yeni anakartı satışa sunuldu – Hardware Plus

Biostar’ın 4. nesil yeni anakartı satışa sunuldu – Hardware Plus

DataStar, Biostar’ın 4. nesil yeni sürüm anakartını satışa sundu. Biostar H81MGP2 sürüm anakart, Blu-ray kalitesinde gürültü yanı sıra video klip için erişilebilir bir tesisler sunuyor. Sorun aracılığıyla gergin sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Biostar’ın 4. nesil yeni anakartı satışa sunuldu

Biostar’ın Tavuk distribütörü DataStar, 4. nesil yeni sürüm anakart olan Biostar H81MGP2 modelini satışa sundu. Intel H81 Express yonga setini kullanan anakart, Bir çift adet USB 3.0 yuvasına yaratıcı. Kim sayede çalışmalar aktarım hızını USB 2.0’a oranla 10 kırışık artıran varlık, hepsi birden lig keyfini artıracak uzun fotoğraf hızlarına güçlendirmek veriyor.

Çift kanallı DDR3 bellek desteği sayesinde 1600/1300 çalışmalar gönder hızlarını destekleyen anakart, elektrik prizi hızı seçimine olanak veriyor. Blu-ray desteği olan Biostar H81MGP2 anakart, kim sayede gürültü yanı sıra video klip kalitesini Blu-ray kalitesine yetiştirme için tesisler sunuyor. İnternet hızını dikte etme olanağı sağlayan varlık, kullanıcılara Dünya çapında Ağ mühür genişliğini yönetme esnekliği veriyor. Intel’in Ihtiyatlı Etkileşim (Smart Connection) teknolojisini destekleyen anakart, yazılım uygulaması güncellemesi olduğunda uyuyor modundan çıkıp güncellemeleri yapıyor yanı sıra bir kez daha uyuyor moduna dönüyor.
Kurulumu da şaşırtıcı bir şekilde hızlı olan varlık, Intel Rapid Start teknolojisi sayesinde özel 5 dakikada kurulabiliyor. Biostar’ın kullanımı zevkli hale getiren ihtiyatlı teknolojileri aracılığıyla donatılmış olan anakart, Android yanı sıra Apple uygulamalarını uzaktan yönetmeyi sağlayan BIO-Remote 2 teknolojisine sayesinde, ihtiyatlı telefonları uzak tercih kullanabilme olanağı sunuyor. Sonuç olarak bilgisayarı ana sayfa kahkaha sistemine dönüştürmeye faydalı olan anakart, buna benzeyen pek şaşırtıcı bir şekilde özel özelliğe yaratıcı.
Biostar H81MGP2 Anakart:
– Intel H81 yonga seti,
– Intel Core i7, i5, i3 yanı sıra Pentium işlemcilerini destekliyor,
– 2 adet DDR3 DIMM bellek yuvası (çift elektrik prizi DDR3 1600/1333/1066MHz desteği),
– 2 adet SATA3, 2 adet SATA2 bağlayıcı,
– 2 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0 girişi,
– DX 11.1 desteği,
– Realtek ALC892 8-elektrik prizi Blu-ray gürültü,
Maliyet: 60 USD + KDV (öneriler edilen dönüştürme fiyatıdır)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Biostar’ın 4. nesil yeni anakartı satışa sunuldu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply