Biostar’ın yeni anakartı DataStar’da – Hardware Plus

Biostar’ın yeni anakartı DataStar’da – Hardware Plus

Biostar’ın Tavuk distribütörü DataStar, markanın gürültü getirecek yeni stil olan H81MHP2 Muadili 6.0 anakartı satışa sundu. Anakart, Intel’in 4. Kuşak işlemcilerini destekliyor. USB 3.0 desteği de sunan anakart, gürültü performansını yükselten Blu-Ray gürültü sistemini de kullanıcılara sunuyor.

Intel H81 yonga setinde bir araya getirdiği paralel port, koleksiyon port, USB 3.0 portları, VGA, HDMI görüntü bağlantıları aracılığıyla sınıfının şaşırtıcı bir şekilde üstünde kullanmak olanakları sunuyor. Intel LGA1150 soket yapısının merkez aldığı  Biostar anakart, Intel Core i7, i5 yanı sıra i3 işlemcileri aracılığıyla Pentium yanı sıra Celeron işlemcilerini de destekliyor. DDR3 1600/1333/1066 MHz DRAM aracılığıyla bağlı kalarak olan öğe, 16GB’a {kadar} RAM desteği sağlıyor. Benzer şekilde DX11 fotoğraf işlemci çipi kullanan öğe, lig severler için uzun oran sağlayan iGPU desteği sunuyor. DDR3 1600/1333/1066 MHz DRAM aracılığıyla bağlı kalarak olan öğe, 16GB’a {kadar} RAM desteği sağlıyor.

Biostar H81MHP2 V. 6.0 anakart, Blu-ray gürültü desteği sayesinde gürültü performansını da artırıyor. Anakart hem bağlı kalarak şoför hem de program aracılığıyla Blu-Ray DRM gürültü desteği sunuyor yanı sıra ortalama 16bit /48KHz’den 24bit / 192KHz uzun gürültü çıkışı sağlıyor. Kim sayede uzun kaliteli gürültü efekti elde etmek ediliyor.

Biostar’ın kullanımı zevkli hale getiren ihtiyatlı teknolojileri aracılığıyla donatılmış olan anakart, Android yanı sıra Apple uygulamalarını uzaktan yönetmeyi sağlayan BIO-Remote 2 teknolojisi sayesinde, ihtiyatlı telefonları uzak iyilik kullanabilme olanağı sunuyor. Dolayısıyla anakartın takılı olduğu bilgisayarı, telefon aracılığıyla kumanda etmek başarılabilir olay. Benzer şekilde Charger Booster özelliği sayesinde iPAD, iPhone iyilik Apple ürünlerini komisyon 42 çok daha hızlı suçlamak edebiliyor.

Biostar’ın yeni anakartı H81MHP2 V.6.0’ın içgörü edilen dönüştürme fiyatı 51 USD + KDV

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Biostar’ın yeni anakartı DataStar’da – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply