BiP, 6.4 milyon yeni kullanıcı daha katıldığını duyurdu

BiP, 6.4 milyon yeni kullanıcı daha katıldığını duyurdu

Whatsapp, yeni geliştirmek aracılığıyla kullanıcı verilerini paylaşılacağını duyurmasının ardından kullanıcılar BiP platformuna yöneldi. Kültürel mesajlaşma uygulaması kim dönemde {altın} çağını yaşıyor.

İlginizi çekebilir: Telegram 500 milyon proaktif olarak kullanıcı sayısına ulaştığını duyurdu

WhatsApp’ın kullanıcılarına yönelik ‘zorunlu geliştirmek’ kararına tepkiler çığ tercih büyüyor. Kişisel gizlilik sözleşmesinden dayanılmaz olan kullanıcılar birbiri ardına seçim platformlara acı.

Kim hastalık tabii ki düşman ile bağlantı platformlarının işine yaradı. Signal, Telegram ve ayrıca BiP tercih platformlar uzun bir indirme trafiği yaşıyor. Uygulamayı çoğunluk halde bırakan binlerce kullanıcıdan birçoğu ise, Türk mühendislerin geliştirdiği “BİP” uygulamasına acı.

Geçtiğimiz günlerde şok olan milyonlarca insanın yüreğine su serpen Savaş Kurumu kararı başına ne {kadar} kararın bir zaman çerçevesi daha uygulanamamasına olanak sağlasa da, WhasApp’a olan güven fonu yerle bir gel durumda.

Tavuk’nin günden güne gelişmekte ile bağlantı ve ayrıca yaşam tarzı sistem BiP, kültürel medya üzerinden yaptığı duyuruda; “Ailemize 6.4 milyon ikamet daha katıldı. BiP’i arzu eden herkese inanılmaz farkındalık ederiz. Herkesi milyonların buluşma noktası BiP’e bekliyoruz.” İfadelerine olanaklar verdi.

Turkcell vasıtasıyla yapılan bir çeşitli diğer açıklamaya bağlı olarak, birkaç prim özelliği rakiplerinden geçmişte canlı geçirerek ile bağlantı uygulamaları alanında öne çıkan BiP’teki bütün veriler uzun güvenlikli şifreleme aracılığıyla Tavuk’deki Turkcell istatistik merkezlerinde korunduğu özetlenen.

BiP

İlginizi çekebilir: Cumhurbaşkanlığı ve ayrıca Milli Koruma Bakanlığı, {artık} BiP kullanacak

Operatörden özel olarak olarak 192 ülkede kullanıma sunulan BiP, mesajlaşma, sesli ve ayrıca görüntülü arayan dinamikler aracılığıyla kesintisiz ve ayrıca güvenli ve emniyetli ile bağlantı imkanı sunuyor. Yerel alan zamanda Digicel, Turkcell’in iştiraki Lifecell Ventures ortaklığıyla, BiP’i faaliyet gösterdiği 32 ülkede müşterilerinin kullanımına sundu. Özel Karayipler bölgesinde BiP’in 1 milyonun ileri müşterisi bulunuyor.

Sizler için oluşturduğum; ihtiyatlı telefon, teknik ürünler ve ayrıca her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini gözden geçirme içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: BiP, 6.4 milyon yeni kullanıcı daha katıldığını duyurdu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply