BiP İle Mesaj Gönderir Gibi Para Gönderme Devri Başladı – Hardware Plus

BiP İle Mesaj Gönderir Gibi Para Gönderme Devri Başladı – Hardware Plus

BiP, finansal transferinde taze bir süre başlatıyor. Mesaj yazmak {kadar} hızlı ve ayrıca derhal moda trendi finansal transferine imkân veren BiP aracılığıyla iBAN veya profil numarasına gerekir duymadan {artık} özellikle telefon numarasıyla finansal gönderilebiliyor.

{Artık} BiP’ten posta gönderir tercih finansal gönder başarılabilir hale geldi. BiP finansal transferiyle {artık} bankacılık şirketi profil bilgilerine gerekir duymadan, özellikle telefon numarasını kasten finansal yollamak başarılabilir.

Turkcell Genel olarak Müdürü Kaan Terzioğlu; “BiP’ten görüntülü görüşme, geçici ortak bağlı kalarak ve ayrıca BasKonuş tercih yönler çeşitli dünya çapında mesajlaşma uygulamasından geçmişte aktif geçirdik. Şu bir kez BiP’in 6 kişiye {kadar} video klip seminer yapılabilen inovatif bir özelliği de bulunuyor. Yeni özelliğimiz finansal transferiyle yine bir yönerge marka atmış olduk. {Artık} BiP’le posta gönderir tercih finansal gönderilebiliyor. Türk mühendislerinin geliştirdiği BiP dünya çapında etiket olma yolunda hızlı ilerliyor. Mahalle yaş içerisinde anında telefon numarası tanımlama, apartman ya da kurumsal telefonu aracılığıyla faks numarasını Ayriyeten tercih taze özellikler de BiP’te proaktif olarak hale servet. Eklenecek kim taze özellikleriyle BiP dünyanın ilgisini çekmeye ısrar edecek” dedi.

3 adımda BiP’ten finansal transferi
• Mesaj penceresinden TL ikonuna tıklayıp borç kartınızı veya Paycell Kartınızı tanımlayıp, hafıza kartı seçimini yapın.
• Gönderilecek tutarı belirleyip, parayı gönder al.
• Eğer alıcıysanız ve ayrıca Paycell Kartı’nız ancak yoksa, itibaren finansal gönder bilgilendirmesi altındaki butona tıklayarak dijital kartınızı oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi Hafıza kartı sahipleri, paralarını harcayabilmek için Paycell uygulamasını indirip hafıza kartı bilgilerine ulaşarak kartlarını VISA altyapısı desteği olan bütün ağ alışverişlerinde hızlı bir şekilde kullanabiliyor. Aslında Paycell Hafıza kartı sahipleri ise hızlı bir şekilde paralarını kurumsal veya yurtdışında bütün ağ ve ayrıca alışveriş merkezi içi alışverişlerinde harcayabiliyor. Aslında Paycell Kartlar ise Turkcell dokunma Merkezleri’nden satın alınabiliyor. BiP aracılığıyla günlük kayıt 350 TL, ayda ise 750 TL’ye {kadar} finansal transferi gerçekleştirilebiliyor yine de Paycell kartlarındaki tutarlar kredi olarak çekilemiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BiP İle Mesaj Gönderir Gibi Para Gönderme Devri Başladı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply