BiP’te sesli ve görüntülü arama dönemi

BiP’te sesli ve görüntülü arama dönemi

Taze yaratılış kısa süreli mesajlaşma uygulaması BiP, kullanıcılarına sesli ve görüntülü arama özelliğini sunmaya başladı. Kim karakteristik sayesinde BiP’i kullananlar, {artık} mesajlaşma ekranından çıkmadan arama butonuna basarak birbirleri aracılığıyla sesli ya da görüntülü görüşme yapabiliyorlar. Üstelik BiP yükleyen bütün Turkcell’liler, 1GB internetin de yönetici etkinlik.

Sesli ve görüntülü arama özelliğine kurucu etnik davranış

Bugüne {kadar} 2.6 milyondan fazla kez indirilen taze BiP, kusursuz etnik teknik bilgi birikimi ve kaynaklarla Tavuk’de geliştiriliyor. Uygulamalar üzerinden sesli ve görüntülü arama yapılabilmesi için yoğun bir ticari altyapı desteği sınırlama. Kim bakımdan Turkcell’in yoğun altyapısını kullanan BiP, uzun hemen ve kaliteli çözüm sunuyor. BiP benzer şekilde Tavuk’de geliştirilen bir mesajlaşma uygulamasının sesli ve görüntülü arama özelliğine kurucu olması açısından da öne çıkıyor.

Kaybolan mesajlar aracılığıyla mesajı gönderen kişinin belirlediği zaman çerçevesi bir noktada tartışma ekranından yok olan mesajlar BiP’in çeşitli diğer son teknoloji özelliklerinden birisi. Bunun ve ayrıca BiP, kısa süreli mesajlaşmayı son derece daha komik hale kurmak için kullanıcılarına kişiye özel “caps”lerini gelişmekte seçeneği de sunuyor. BiP üzerinden mesajlaşanlar, ihtiyatlı telefonlarında bulundu bir fotoğrafı aracılığıyla veya taze resim çekerek oluşturdukları kişiye özel “caps”leri aracılığıyla sohbetlerine gölge katıyor. Turkcell kullanıcıları BiP üzerinden yaptıkları resim ve video klip da kombine herhangi paylaşımını ağ kotalarını harcamadan yapabiliyorlar.

Ihtiyatlı telefonu olan Herhangi bir kişi kullanabiliyor

Bütün operatörlerlerin abonelerinin kullanabildiği BiP uygulamasını, iOS ya da Android çalışma sistemine kurucu ihtiyatlı telefon kullanıcıları tamamen ücretsiz olarak indirerek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorlar. Bunlara ek olarak Turkcell kullanıcıları uygulamayı BiP yazıp 2222’ye tamamen ücretsiz gönderdikten sonradan itibaren linke tıklayarak da indirebiliyorlar.

BiP’in öne çıkan dinamikler

  • Görüntülü görüşme: Dünyanın neresinde olursanız olun sevdikleriniz ve yakınlarınızla uzun kalitede görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Üstelik BiP hem iOS hem de Android çalışma sistemli ihtiyatlı telefonlarda kullanılabiliyor.
  • Kaybolan mesajlar: BİP’in kaybolan Blog yazısı özelliği sayesinde gönderdiğiniz Blog yazısı, belirlediğiniz zaman çerçevesi bir noktada hem sizin hem de e karşı tarafın tartışma ekranından yok etkinlik.
  • Caps gelişmekte: BİP aracılığıyla kullanıcılar kişiye özel “caps”lerini de oluşturabiliyorlar. BiP üzerinden mesajlaşanlar, ihtiyatlı telefonlarında bulundu bir fotoğrafı aracılığıyla veya taze resim çekerek oluşturdukları kişiye özel “caps”leri arkadaşları aracılığıyla paylaşabiliyor. Kişiye özel caps’ini gelişmekte hariç tekrar tekrar güncellenen bir teklif caps ve çıkartma albümü de sahip olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: BiP’te sesli ve görüntülü arama dönemi

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply