Bir 3D yemek yazıcı: Foodini – Hardware Plus

Bir 3D yemek yazıcı: Foodini – Hardware Plus

Geleceğin teknolojilerinden bir kişi olan 3D yazıcılar kendilerinden çok dikkatli işaret etmek ettirmeye başladılar. Anlık zaman çerçevesi içerisinde vücut organı nakli için kulak, böbrek iyilik organlarımızın üretiminden, taşıma firmaları için {uçak} üretimine {kadar} pek son derece alanda kendini gösterecek olan bir geliştirme.

Bunun iyilik daha pek son derece şeyin çıkarılabildiği 3D yazıcı teknolojisi evet yemek sektörü için de kullanıldı ve ayrıca Barselona temelli olan Natural Machines adlı taşıyıcı, Foodini adında yemek üreten bir 3D yazıcı üretti.

Sıradan bir mikrodalga soba, fırın, ocak boyutlarındaki kim yazıcıyla yemek yapmak ise son derece hızlı. Malzemeleri yerleştirdikten sonradan geriye olmaya devam etmek sıradışı nokta ise monitör oluşum; bunu söyledikten sonra kim cihazın en muazzam eksiği bütün bütün malzemelerinin müşteri vasıtasıyla ileri hazırlanması gerekmesi.

Foodini-Making-A-Hamburger-800x515

Başına ne {kadar} malzemeleri müşteri hazırlasa da sanal olarak kim makinenin hiçbir şirket yapmadığını söyleyemeyiz. Örneğin bir para hazırlarken yoğurma, heykelcik verme iyilik yorucu ve ayrıca yaş hinterlandı işleri Foodini üstleniyor, kim da kullanıcıya muazzam bir yaş kazandırıyor. Foodini, hamburger köftesi, harika, mantı iyilik pek son derece  çeşitler yemek üretilebiliyor.

foodini

 

Güçlü koşullarda ve ayrıca aşağı ışıkta yakalama yapabilen elektronik kamera: Olympus Tough TG-3

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bir 3D yemek yazıcı: Foodini – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply