Bir akıllı saat sahibiyseniz onu aksesuarlarla çok farklı kılabilirsiniz.

Bir akıllı saat sahibiyseniz onu aksesuarlarla çok farklı kılabilirsiniz.

Bileğinize taktığınız ve ayrıca çeşitli meydan okuma para harcadığınız akıllı saat için, kendinize özgü bir disiplin göster için talep duymanız sonuçlandırmak derecek doğaldır. İhtiyaçlarınıza avantajlı akıllı saati arıyorsanız yazıyı okumanızı rehberlik etmenizi öneririz. Özelleştirme açısından en gerçekten iyi (PL) seçeneklerinden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Aksesuarlar

Değişken saat kayışlar ve ayrıca farklı malzemeler söyle konusu olduğunda, bütün akıllı sattlere tamamen aynı şeylere güçlendirmek vermezler. Pebble, Samsung, LG, Huawei iyilik markalar pek çok aksesuara giriş açıyor.

Apple Watch

Apple Watch özel ve ayrıca özel kişiye özel ürettiği aksesuarlara güçlendirmek verir. Muazzam Elma’nın kullandığı aksesuarlar ile çevrili Gümüş paslanmaz metalik, Uzay Karanlık paslanmaz metalik, {Altın} hafif alüminyum, Artırılmış {Altın} hafif alüminyum, gümüş hafif alüminyum ve ayrıca Space Grey Hafif alüminyum iyilik saat kayışları arasından seçenek yapabilirsiniz. Görünüm seçeneğine belirleme verdikten sonradan, kayış boyutu ve ayrıca tasarımı seçersiniz.

Motorola Moto 360

Motorola”nın Moto 360 Android Wear akıllı saati, küre ekranıyla tavsiye çekiyor ve ayrıca üreticisi hepsi birden özelleştirme aracılığıyla de daha iyi yarısı önemli iyilik. Şirketin Moto X akıllı telefonunda olduğu iyilik, Moto 360 da çok sayısız farklı renkler kombinasyonları aracılığıyla size donatılabilir. Birkaç konut ölçüleri arasından sonradan 3 farklı ticari altyapı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Çeşitli diğer kişiselleştirilebilir özellikler ile çevrili ticari altyapı, pek çok nokta kayış, tarih renkleri iyilik özellikler kuruluş alır.  Apple’a bağlı olarak çok daha özgürce düzenlenebilir Ayrıca 3 üncü fırsat üreticilerden güçlendirmek alabilirsiniz.

Huawei Watch

Huawei Watch

Moto 360’da olduğu iyilik, Huawei Watch akıllı saat de dairesel bir saat yüzeyi kullanıyor; kim da onu geleneksel bir saate, en azından oluştur açısından fazlasıyla benzetiyor. Seçtiğiniz sayısız tasarımdan ayrılmak çıkarak, akıllı saati basit görünümle(350 dolarlık fiyatla deri yapımı kayışla) ya da fantezi (599 dolarlık gümüş {altın} kaplamalı paslanmaz metalik kayışla) kullanabilirsiniz. Yapı seçenekleri ve ayrıca renkleri de tercihinize güven. Gümüş {gri} ticari altyapı aracılığıyla yetinmek zorunda değilsiniz. Pembe farklı renkler seçeneğini rağmen dilek edebilirsiniz.

Pebble

Pebble saat kayışları çeşitli diğer markalardan daha ucuzdur. 29 dolardan başlayan üreticisi saat kayışları satın alabilirsiniz. Zincirli, silikon, paslanmaz metalik, deri yapımı ve ayrıca plastik seçenekleri mevcuttur. Özellikle kim {kadar} da kesinlikle değil: 22 mm’lik her türlü bir saat kayışı, söyle konusu akıllı saatlerle uyumludur. Bu nedenle bir saatçiyi randevu etmeniz birçok dönem yeterlidir. Gerçekten Satın alma sitelerini de dilek edebilirsiniz. Pebble iyilik Android Wear iyilik ekipman da eşdeğer mimariyi paylaşır. Saatler ne {kadar} takip olursa olsun, başarılabilir olduğunca kaliteli bir kayış dilek etmenizi öneririz. Örneğin; kalitesiz deriden kaçınmalısınız. Kim sıralama bir kablolu televizyon cildinize yaralamak veya incitmek verdiği iyilik, terle temas ettiği için kokusuyla da sağlık sorunu verebilir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bir akıllı saat sahibiyseniz onu aksesuarlarla çok farklı kılabilirsiniz.

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply