Bir bağlantı paylaşımına 105 yıl hapis cezası – Hardware Plus

Bir bağlantı paylaşımına 105 yıl hapis cezası – Hardware Plus

üzerinden paylaşım yürütmek şu sıralar yediden yetmişe herkesin başlıca alışkanlıklarından bir birey gel durumda. Önemli ölçüde ülkemizde yaşanan sonuçlandırmak olayların ardından kültürel ağlar son derece kesinlikle kullanılmakta. Peki yaptığınız paylaşımların hapis cezasıyla sonuçlanabileceğini Daha önce hiç düşündünüz mü?

Genç yetişkin bir muhabir ve ayrıca aktivist olan Barrett Brown, bir bağlantı paylaştığı için doğru 105 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Anonymous vasıtasıyla sızdırılan bazı dokümanları gözlemlemek eden Brown, FBI vasıtasıyla incelemeye alınmıştı. Bir YouTube videosuyla gündeme itibaren ve ayrıca paylaştığı videoda bağlantıladığı bir link aracılığıyla hapis cezasına çarptırılan Brown, bilgileri sızdıranlardan rağmen son derece daha muazzam bir cezayla e karşı karşıya. Brown’ın paylaştığı bilgileri sızdıranlar 10 yıl hapis cezası alacakken, kim sızıntıyı paylaşan Brown, bir asırdan fazla hapis cezasının tehdidi aşağıda.

Brown’ı zora sokan paylaşım, Anonymous’un hack’lemesi ve ayrıca WikiLeaks’in yaymasıyla ortaya çıkan Stratfor Global Intelligence dosyalarıyla alakalı. Kim dosyalar içerisinde 5000 kişinin kredi raporu hafıza kartı numaraları ve ayrıca bireysel bilgileri olduğu belirtiliyor. Anlaşılan o ki, ağ aleminde başına gördüğümüz şeyi paylaşmamamız gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bir bağlantı paylaşımına 105 yıl hapis cezası – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply