Bir bilgisayar ne kadar hafif olabilir? Asus Expertbook B9450 inceleme!

21

ShiftDelete.Net ailesi olarak, video incelemelerimize devam ediyoruz. Bu sefer inceleme masamıza konuk olan ürün Asus Expertbook B9450 modeli oldu. Minimal ve şık kasa tasarımının yanı sıra, ince ve hafif olmasıyla birlikte ön plana çıkan dizüstü bilgisayar modeli, kurumsal alanda ve iş hayatında sürekli aktif olan kulanıcılar için tasarlanan bir ürün. Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme videosu ile sizlerin karşısındayız. İşte Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar özellikleri!

Ürünün detaylarına buradan ulaşabilirsiniz:

Detaylı bilgi için:

Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme!

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, sizleri Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar özelliklerini anlattığımız video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar özellikleri!

Videoda da gördüğünüz üzere, 870 gram ağırlığa sahip olan cihaz, hafifliğini magnezyum alaşımdan tasarlanan malzeme ile sağlıyor. Bunun yanı sıra kurumsal bir ürün olduğu için, içinde Intel i5-10510U işlemcisinden güç alıyor. Ayrıca 512 GB SSD’yi de yanında kullanıcılarına getiriyor. Bu donanımların yanı sıra, belki de en önemli yanı ise 24 saat pil ömrü sunan bir dizüstü bilgisayar olması. Batarya konusunda da beklentileri aşan ürün, mobilitenin maksimum olduğu kullanıcıların hayatına dokunmak için tasarlandı.

Touchpad ve menteşe sisteminde de beklentilerin fazlasını sunan Asus, Expertbook B9450 modeli ile touchpad’i Num Lock olarak kullanmaya imkan sağlıyor. Aynı zamanda, yaşanabilecek ısı sorunlarının da, farklı menteşe sistemi ile önüne geçiliyor.

Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

ShiftDelete.Net
shiftdeletenet,sdn,canlı yayın,5 çayı,sdncevaplıyor,video inceleme,teknoloji,haber,Asus,bilgisayar,dizüstü bilgisayar,Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme,Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar özellikleri,sdntv
https://www.youtubepp.com/watch?v=SzABzzFhmgg
#Bir #bilgisayar #kadar #hafif #olabilir #Asus #Expertbook #B9450 #inceleme

You are reading post: Bir bilgisayar ne kadar hafif olabilir? Asus Expertbook B9450 inceleme!

21 COMMENTS

  1. Laptop bilgisayarımı bir monitöre ve klavyeye bağlayarak laptopumu kasa niyetiyle uzun süre kullanabilir miyim?? Ekran kartı gtx1650. Monitörde her açışımda uygunsuz ekran ayarı diye uyarı alıyorum, ama sorun çıkarmadı hiç.

  2. Tam heyecanla izliyorum sonra fiyatına bakıyorum. Ben bunu alamam diyip çıkıyorum. Daha erişilebilir ürünleri tanıtmanızı isterim.

  3. Hakkı abi bir videonda silikon vadisinden ev tutmuştunuz o zaman burda büssürü teknoloji şirketi var demiştiniz benimde ordan aklımda kalmış bugün İngilizce hocası silikon vadisinin neyi meşhur deyince bende teknoloji şirketi var derdim saol abi

  4. Kanka tepedeki saçları şapkanın toka kısmında topla ki kel olduğun anlaşılmasın. Saçın varmış da tarz için takıyormuşsun gibi sansınlar 😉

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here