Bir CryptoPunks NFT Daha Rekor Fiyata Satıldı! – Hardware Plus

Bir CryptoPunks NFT Daha Rekor Fiyata Satıldı! – Hardware Plus

NFT furyasının en popülerlerinden bir birey olan CryptoPunks’tan rekor bir dönüşüm daha geldi. Bir CryptoPunks NFT’si, 8.000 ETH bu nedenle 23.7 bin para karşılığında satıldı. Kim dönüşüm, geçtiğimiz haziran ayında istekli 11.8 bin dolarlık eski CryptoPunks rekor satışını ikiye katladı.

CryptoPunks, şu anki NFT çılgınlığının yıllar öncesine dayanıyor. Larva Labs vasıtasıyla Haziran 2017 yılında başlatılmış olan seçenek, Ethereum tuğla zinciri ileri bulunuyor. Düzinelerce CryptoPunks, bir bin para değerinde ETH’den hatta daha fazla satmıştı, yine de cumartesi günü seçenek, kararlı 24 bin dolarlık bir satışla eski rekorunu kırdı.

Cumartesi günü, CryptoPunk #5822, 8.000 ETH (ya da dönüşüm birdenbire kararlı 23,7 bin dolara) değerinde satıldı. Bulut tuğla zinciri çerçeve firması Chain’in Baş yönetici’su Deepak Thapliyal, NFT’yi direkt olarak CryptoPunks geliştiricisi Larva Labs’ın çok kendi sanal pazarından satın aldı. 

Bir eski CryptoPunk satışı, DraftKings’in en devasa hissedarı Shalom Meckenzie vasıtasıyla Haziran 2021’de bir Sotheby’s müzayedesinde satın alınan 11.8 bin dolardı. Thapliyal, CryptoPunk için yerleşim yönetmek için DeFi protokolü Eleman Finansman ile kaldıraç kullandığını tweetledi yanı sıra şu ifadeleri kullandı:

 “Eleman Finansman sayesinde, bunu satın alırken ancak ETH’yi tutabiliyorum.”

Cumartesi günkü satışta, şimdiye kadarki en uzun fiyatlı dörtte bir NFT satışı gerçekleşmiş olsa da, Beeple’ın “Everydays: The First 5,000 Days” isimli NFT’si 69.3 bin para aracılığıyla ancak NFT dönüşüm rekorunu elinde tutuyor.

Satlan son zamanlarda Punk, en benzersiz avatar türü olan uzaylıya kurucu. 10.000 Avatarın bütün koleksiyonundan kesinlikle 9 CryptoPunks uzaylıdır. Kim kişiselleştirilmiş punk en toparla Temmuz 2017’de 8 ETH’ye  (o sırada 1.600 doların epeyce ileri) satılmıştı.

Cumartesi günkü satışta, şimdiye kadarki en uzun fiyatlı dörtte bir NFT satışı gerçekleşmiş olsa da Beeple’ın “Everydays: The First 5,000 Days” isimli NFT’si 69.3 bin para aracılığıyla ancak NFT dönüşüm rekorunu elinde tutmakta.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bir CryptoPunks NFT Daha Rekor Fiyata Satıldı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply