Bir dev daha Dogecoin ödemesi kabul etmeye başladı! – Hardware Plus

Bir dev daha Dogecoin ödemesi kabul etmeye başladı! – Hardware Plus

Dogecoin yankı durdurulamıyor. Dallas Mavericks’in Dogecoin aracılığıyla satışlarının ardından bir taze haber de dijital perakende devi Newegg vasıtasıyla geldi. Newegg, 20 Nisan tarihli yakalama bülteninde açıkladığına bağlı olarak {artık} BitPay ile Dogecoin ödemesi kabul etmeye başladı.

Tedarikçi temsilci sebep olmak yapmadan geçmişte de Twitter üzerinden esprili gönderiler paylaştı. Elon Musk’ın Dogecoin sevgisinden ayrılmak çıkan Newegg, Dogecoin’i yerleşim yöntemi olarak eklemeleri durumunda Elon Musk’ın kendilerinden Satın alma yapıp yapmayacağını sordu.

ABDli dijital perakende devi, kim hamlenin Doge Günü kutlaması aracılığıyla benzer günde açıklanmasının Doge Günü’nü anmak ve ayrıca DOGE severleri müteşekkir etmek amacıyla yapıldığını söyledi. Newegg yaşlı şirket yöneticisi Andrew Cho, Dogecoin’in eskiden yaşamış olduğu ivmelenmenin bir bakış ardı edilemeyeceğini belirtti.

“Kripto finans birimi etrafındaki üzerinde bir izlenim bırakmak ve ayrıca ivme yadsınamaz ve ayrıca Dogecoin değerindeki sonuçlandırmak büyümek, müşterilerin kim ünlü kripto finans birimi aracılığıyla Satın alma yapmalarını kolaylaştırma ihtiyacının altını çiziyor.”

Tedarikçi, 2014 yılında başlangıçta olarak Bitcoin’i yerleşim yöntemi olarak eklemiş ve ayrıca bunu yapan başlangıçta kapsamlı dijital perakendecilerden bir kişi olmuştu. Kripto paraların 2014 yılından kim yana iyileştirme kullanımı ve ayrıca benimsenme oranı, pek inanılmaz şirkette olduğu iyilik Newegg’in de şirket süreçlerine daha fazla kripto parayı birleştirmek etmelerine öncül hazırladı.

Dogecoin’in sonuçlandırmak 1 tam hafta içerisindeki yükselişi tarihe yazıldı. 1 haftada %480’den fazla büyümek yaşayan DOGE, piyasa değeri sıralamasında da 5. sıraya yükseldi. Gülmek coini Haberler boyunca 0,39 dolardan devam ediyor görüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bir dev daha Dogecoin ödemesi kabul etmeye başladı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply