Bir sonraki Apple Watch’ın ekranı LG’ye mi ait olacak?

Bir sonraki Apple Watch’ın ekranı LG’ye mi ait kesinlikle olacak?

Dünyada bir kasırga tercih esen Apple Watch’ın bir sonraki serisinin geleceğini hepimiz biliyoruz. Dolayısı aracılığıyla 2016’da taze bir Apple Watch görüş ihtimalimiz uzun. Kesinlikle ancak üreticisi yaklaşık sıfır bilgiye yaratıcı olsak da dedikodular yavaştan kendisini göstermeye başladı.

Ilgilendirmek yaklaşık çıkan başlangıçta rapor LG aracılığıyla alakalı yanı sıra ortaya çıkan söylentilere bağlı olarak Güneye doğru Koreli kurumsal Apple Watch’ın ekranları için garip sağlayıcı konumunda olabilirmiş. Başına ne {kadar} kim Apple’ın birden fazla sağlayıcı kuralının dışına çıksa da kurumsal şüphesiz LG’nin pazarda eşi benzeri olmayan P-OLED ekranına talip gel. Kesinlikle kim ilişki LG’nin de işine servet nitekim söylentilere bağlı olarak kurumsal Apple Watch her 20 para kazanacak lakin bundan elde etmek edeceği kâr ancak belli kesinlikle değil evet.

Şimdilik bunun haricinde taze Apple Watch yaklaşık bir teknik bilgi bulunmuyor. Kaldı ki Apple’ın da an bir iyi bir fikir kol saati yapıp yapmayacağı da net kesinlikle değil. Nitekim erişilebilir kol saati yaklaşık entegre motivasyon erişilebilir. Bazıları tasarıma övgüler yığarken bazıları etkinlik yanı sıra özelliklerden yaralı taraf. Gerçi iOS 9 aracılığıyla kol saati için gerçekten harika özellikler olay ama ancak net sahiplik tavsiye isteyin için antik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bir sonraki Apple Watch’ın ekranı LG’ye mi ait olacak?

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply