Birleşik Krallık’taki PS5 sevkiyatındaki sorun PS5’in boyutu –

Birleşik Krallık’taki PS5 sevkiyatındaki sorun PS5’in boyutu –

Birleşik Imparatorluk’taki en önemli organizasyon satıcısı konumundaki Game, PS5 dağıtımında yaşanan sorunun kaynağının PS5’in boyutları olduğunu savundu.

İlginizi çekebilir: PlayStation cephesine bağlı olarak organizasyon fiyatlarındaki genişlet gayet ortak!

PS5 kim tam hafta piyasaya sürüldü, bunu söyledikten sonra Uluslararası’da bazı sağlayıcılar hem teklif konusunda hem de konsolu kullanıcılara ulaştırma konusunda ikilem yaşıyor. Birleşik Imparatorluk‘taki en önemli organizasyon tedarikçisi Game, teklif edilebilen konsol yükler ve ayrıca konsolun ebatlarının önemli olmasının, konsolun çıkışında yaşanan sorunların nedeni olduğunu vurguladı.

Birleşik Imparatorluk’ta taze üretim konsollara başarmak şuan için gerçekten ezici. Pandemi nedeniyle çeşitli şehirde yasaklar sahip olmak ve ayrıca önemli firmaların mağazaları özellikle Online siparişlere envanter hazır için çalışıyor. Pandemi halen işlem, taze üretim konsollara da ilgi önemli, sonuç olarak teklif konusunda yaşanan sıkıntılar bir dönem daha ısrar etmeye devam et edecek iyilik gözüküyor. Ayrıca Microsoft, Xbox Series X’in Nisan ayına {kadar} beklenenden az imalat gerçekleştirmek durumunda olduğunu yasal olarak da duyurdu. Oyuncular kesinlikle bir dönem daha sabretmek zorunda kalacak…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Birleşik Krallık’taki PS5 sevkiyatındaki sorun PS5’in boyutu –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply