Bitcoin, 2020 sonunda 29 bin doları da geçti! –

Bitcoin, 2020 sonunda 29 bin doları da geçti! –

Bitcoin fiyatı, 2020 yılının sonuçlandırmak gününde 29.000 doların ileri ek bir rekor seviyeye ulaştı ve ayrıca Dizi rallisi yavaşlama belirtisi göstermedi. Önde itibaren kripto finansman biriminin değeri, usulca desteklemek çekilmeden daha önce 29.391 dolara {kadar} sonuç.

Kripto finansman, olabilir 2019’dan kim yana en devasa aylık kazanımı için Dizi ayında hemen hemen % 50 arttı. Hong Kong’daki OSL kripto finansman komisyonculuğu bölüm ve ayrıca ciddi ürünler başkanı Matt Long şunları dile getirdi:

“Kim rallinin anahtarı, sayısız haftadır sürdürülmesidir. Negatif yönde bir kırılma görürsek, kurumların olasılık bir düşüşte satın almaya ısrar etmeye devam et edip etmediklerini görüp görmeyeceğimiz aslen dördüncü akışlarının yönü konusunda kaldırım gösterici olacaktır.”

En devasa an kripto finansman Ethereum’un da yükseldikçe tahmini % 280’e {kadar} çıktığını gösteren daha kapsamlı Bloomberg Galaxy Crypto Endeksi, Uluslararası COVID-19 pandemisinin orta geçmek on yıl Bitcoin fiyatı 4 katına sonuç.

Singapur’daki Luno kripto finansman borsasında kurumsal iyileştirme başkanı Vijay Ayyar şunları söyledi:

“Benim görüşüme bağlı olarak, Bitcoin’in finanstaki rolü ve ayrıca bir gerçekten değer deposu olarak çeşitli nokta doğrulanıyor. Bitcoin {artık} dürüst gerçek bir olasılık.”

Ayyar, Dizi ayında Bitcoin fiyatındaki önemli artışın asgari bir strateji göstergenin kırmızımsı yanıp söndüğünü ve ayrıca en devasa kripto finansman biriminin “zirveye yerel” olduğuna gösterge ettiğini belirtti. Göreceli Elektrik gücü Endeksi kripto göstergesine bağlı olarak, Bitcoin zaten sert alım bölgesinde. Dizi ayında bütün zamanlardaki devasa Bitcoin fiyatı, dramatik ABD belediye yatırımcıları ve ayrıca onu zayıflayan bir dolara e karşı güvenli ve emniyetli bir kutsal alan varlığı ve ayrıca ciddi gelgit düşün gören bir geri ödeme yöntemi olarak gören profesyoneller vasıtasıyla yönlendirildi. Sizlere daha ileri Bitcoin’e büyük ölçüde moda trendi finansal yatırım yapan şirketleri aktarmıştık. Kripto finansman birimine yapılan perakende yatırımı zaman geçtikçe daha da hızlı artıyor. Kim uzatmak, kripto finansman biriminin fiyatını nereye götürecek konusundaki merakları çok dikkatli artırıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin, 2020 sonunda 29 bin doları da geçti! –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply