Bitcoin 3 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü, Altcoinler Can Çekişiyor: Neler Oluyor?

Bitcoin 3 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü, Altcoinler Can Çekişiyor: Neler Etkinlik?

Kripto finansal piyasası 2022’nin başlangıçta günlerini sancılı bir moda geçiriyor. Öncü kripto finansal birimi Bitcoin 40.500 dolara {kadar} gerilerken altcoinler de bunlara ek olarak düşüşler yaşıyor. Bütün bunlar da kripto finansal piyasasının dolu değerinin 2 trilyon doların aşağıda kalmasına sebep etkinlik.


İlginizi Çekebilir: Bitcoin İçin Ayı Piyasası Zamanı Mı?


Öncü kripto finansal birimi Bitcoin, 3 ayın en azaltılmış seviyelerini görürken sabahın erken saatleri saatlerinde 41 birçok bin para seviyesinin de altına indi. Bitcoin’in kim durumu piyasanın genelini de etkileyerek altcoinleri de vurdu yanı sıra piyasadaki sonuçlandırmak 3 günlük kayıt dolu atlama 300 milyar doları geçti. Bitcoin fiyatı geçtiğimiz tam hafta 48 birçok bin para seviyesine {kadar} ulaşmaya yaklaşmıştı. Bunu söyledikten sonra başarılı 72 izle içine ayılar açıkça kontrolü ele geçirdi. Tamamen bir arzu etmek içerisinde olan piyasada durumlar bir anda değişti. Cuma günü yaşanan bir ek reddet de Bitcoin fiyatını 42 birçok bin dolara {kadar} çekti.

Bitcoin bir süreliğine 42.000 para civarında durduğu için geçen gün konsolidasyon günü iyilik görünüyordu. Bunu söyledikten sonra beklenilen durağanlık sağlanamadı yanı sıra BTC fiyatı düşmeye ısrar etmeye devam et etti.  Kim yolculuk, Eylül 2021’in sonundan kim yana en azaltılmış maliyet çizgisi olan 40.500 para seviyesine düşüldü. Haberler boyunca bir sayı toparlanmış görünen BTC, 41.733 para seviyesinde devam ediyor görüyor. Piyasa değeri ise ancak 800 milyar doların aşağıda.

Altcoinler de asgari Bitcoin {kadar} çok acı verici çekiyor. ETH günler daha önce 3.800 doların üzerine sonuç, bunu söyledikten sonra dünden kim yana %3’lük bir düşüşün ardından şu anda 3.100 doların epeyce ileri seyrediyor. BNB %5 düşerek 432 para, SOL %4 düşerek 139 para, ADA %6 düşerek 1,12 para, XRP %2 düşerek 0,76 para seviyelerinde devam ediyor görüyor. Toparla 24 saatte en inanılmaz reddet yaşayan altcoin ise %13,36 düşüşle ROSE. Kim düşüşlerin arasında yükselişini en inanılmaz sürdüren altcoin ise %5,8 artışla ICP.

Bütün kripto finansal birimlerinin agrega piyasa değeri 1.950 trilyon dolara kayıp. Kim, düzeltmenin 3 zaman daha önce başlamasından kim yana metriğin tahmin edilen 300 milyar para kaybettiği anlamına olay.

2022 yılı kripto finansal piyasası için pek gerçekten iyi (PL) başlamadı. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeleri hep beraber göreceğiz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin 3 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü, Altcoinler Can Çekişiyor: Neler Oluyor?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*3*)

Leave a Reply