Bitcoin 45 bin dolara ulaştı! Bundan sonra ne olabilir?

Bitcoin 45 bin dolara ulaştı! Bundan sonra ne muhtemelen?

olabilir ayının ortasından bunu göz önünde bulundurarak tekrar tekrar vahşi bir reddetmek yaşayan Bitcoin, en toparla 18 olabilir tarihinde Bitstamp’ta 45 bin para seviyesini görmüştü.  O tarihlerden bunu göz önünde bulundurarak dönem dönem 30 bin doların da altını gören BTC fiyatı, 30 bin-42 bin para aralığında adım ediyordu. Yenilikçi kripto finans birimi Bitcoin bu gece bir kez daha 45 bin dolara ulaştı.

22 Temmuz tarihinde kaydedilen 28.621 dolarlık yurtiçi dip seviyesinden %57 boğa çıkan BTC fiyatı, ABD kripto finans birimi gelir vergisi hükmünde yapılan değişikliklerle stresli yaşanan hararetli kanun koyucular savaşının orta yükseldi.

Kim yılın başlarında toplanan verilere bağlı olarak Bitcoin için 42.000 para istisnai olarak devasa bir aralıktı. Yenilikçi kripto finans başlangıçta zirvesini 42.000 dolarda gördü yanı sıra ardından 30.000 dolarda ile anlaşma yaşayıp, kim seviyede enerji kazanıp 64.000 para seviyesine ulaştı.

Zaten da BTC grafiğinde karşılaştırılabilir bir kırılmanın yaşandığını görebiliriz. Piyasa kim ralliyi sürdürebilirse, BTC 49.000 para yanı sıra 52.000 para orta menzile ilişkili muhtemelen. Yine de kim sağlık durumu, BTC fiyatının 42.000 doların ileri olması durumunda uygulanabilir olacaktır. Fiyatın tersine dönmesi durumunda BTC, eskiden şiddetli bir güçlendirmek olduğu kanıtlanan 36.500 dolara düzeltmek Merhaba diyebilir.

 

 

*Finansal yatırım tavsiyesi içermez.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin 45 bin dolara ulaştı! Bundan sonra ne olabilir?

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply