Bitcoin 50.000 Doları Yeniden Aştı! Beklentiler Ne Yönde?

Bitcoin 50.000 Doları Yeniden Aştı! Beklentiler Ne Yönde?

Yenilikçi kripto finansman birimi Bitcoin 7 Eylül tarihinden kim yana aslen kez 50.000 para seviyesini aştı yanı sıra yükselişin “uptober” başlangıcına ipucu etti. Bitcoin, 50 birçok bin para seviyesinin üzerine caydırmak için sonuçlandırmak 24 saatte %5’ten fazla arttı. Eylül ayı, piyasanın destek kalanıyla birbirleriyle en gerçekten iyi (PL) kripto finansman biriminin de ayın başından kim yana değerinin %20’sinden fazlasını kaybettiği bir inkar ayı olmuştu.

BTC fiyatı 50 birçok bin para aşağıda konsolide olurken, kuruluş içi soruşturma vahşi bir ateş etmek momentumu gösterdi. Piyasa analisti Rekt Capital, Bitcoin fiyatının ateş etmek momentumuna ipucu eden 21 Günlük kayıt EMA’nın ileri kalmaya ısrar ettiğini belirtti. Sonuç olarak kambur edildiği tercih ekim, kim yılın destek kalanında ısrar edebilecek bir ateş etmek notu aracılığıyla başladı.

Ana borsalardaki Bitcoin arzı, Yine bir başka bir dönüşüm olasılığını dramatik azaltan 30 ayın en aşağı seviyesine düştüğü için maliyet artışı da bekleniyordu. Pek son derece piyasa uzmanı, her türlü bir önemli satışın yukarı koşusunu mahvetmemesi durumunda Bitcoin’in kim yılın sonuna {kadar} ancak 100.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Bitcoin zaten 50 birçok bin doların üzerindeki konumunu sağlamlaştırmaya yanı sıra bir müteakip 55.000 dolarlık maliyet bariyerini başlatmadan daha önce vahşi bir güçlendirmek haline getirmeye çalışıyor. Düzenli piyasalar, Çin’in Evergrande başarısızlığının tetikleyebileceği malikane sektöründeki uzun artan yaşam maliyeti yanı sıra gerilemeye hazırlanırken, sonuçlandırmak dördüncü BTC için son derece devasa muhtemelen.

Bitcoin, bir müteakip hamle aracılığıyla 52 birçok bin para aracılığıyla 59,5 birçok bin para arasındaki kuruluş güçlendirmek bölgesini görebilir yanı sıra 55 birçok bin dolara ulaşabilir. 55 birçok bin doların ileri bir hamle ise öncü kripto finansman biriminin geçmiş ATH’si olan 64 birçok bin doların üzerine çıkmasını sağlayabilir. 50 birçok bin doların üzerindeki elde edilebilir hareketiyle Bitcoin’in 900 milyar doların üzerindeki piyasa değeri, Facebook’u geride bırakmış durumda.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bitcoin 50.000 Doları Yeniden Aştı! Beklentiler Ne Yönde?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply