Bitcoin 50 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Yerini Koruyor!

Bitcoin 50 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Yerini Koruyor!

Bitcoin fiyatı toparla 24 saatte bir şekil gerçekten değer kaybetmesine ne olursa olsun 50 günlük kayıt hareketli ortalamanın (MA) üzerindeki yerini korumaya işlem. 

2022 yılına inanılmaz şekilde ciddi bir etkinlik aracılığıyla başlayan yenilikçi kripto finans birimi Bitcoin’in fiyatı, 70 birçok bin para seviyesindeki rekorunun ardından bir hayli reddetmek yaşayarak önemli ölçüde bir gerilemeye girdi. Ayı piyasasına ağ geçidi aralayan BTC, toparlanma hareketi elde etmek etmeye çalışıyor. Ancak zirvesinden inanılmaz şekilde uzaktan kumanda olsa da, oran, 50 günlük kayıt hareketli ortalamanın üzerindeki yerini koruyor ve ayrıca kim stabilize yatırımcılar için bir ateş etmek trendi umudu taşıyor.

Coinmarketcap verilerine bağlı olarak Bitcoin fiyatı tarih içi işlemlerde %5,27 reddetmek yaşadı ve ayrıca Haberler boyunca 42.750 dolardan devam ediyor görüyor. Bunu söyledikten sonra Piyasa analisti Lark Davis, BTC fiyatının ancak 50 günlük kayıt MA’nın ileri devam ediyor görmesine dayanarak ateş etmek sınav yaptığına inanıyor. Davis eskiden 50 günlük kayıt hareketli ortalamanın üzerindeki fiyatın ateş etmek olduğunu belirtmişti bunu söyledikten sonra bunun uygulanabilirliği FED vasıtasıyla planlanan coşku artırımına bağlıydı. Bilim adamı, attığı bir tweet aracılığıyla şunları söyledi:

 

“Bitcoin için 50 günlük kayıt hareketli ortak yeniden inşa alındı. Kim çizgiyi toparla iki kere geçtiğimizde BTC %54 ve ayrıca %47 ralli yaptı. Geçmiş tekerrür ederse, BTC’nin önümüzdeki çeşitli tam hafta içine 60 birçok bin aralığına yükseldiğini görebiliriz. Gözlemlemek: Biden yönetimi kararı ancak eğlenceyi mahvedebilir ya da mermi yakıtı ekleyebilir.” 

Ancak 43.100 para seviyesi izlenmesi gereken son derece devasa bir hinterlandı verilen Bitcoin’in  38.000 dolara onayla kaymayı önleyebilmek için kim seviyeyi tutması gerekiyor. 

50 günlük kayıt MA (50 günlük kayıt hareketli ortak), yatırımcıların varlığı başarmak için toparla 2 buçuk ayda, kararlı 10 devam ediyor haftasında ödediği ortak fiyatı gösteren strateji bir göstergedir. Değiş tokuş çevrelerinde kim işaret son derece önemlidir verilen yatırımcıların bir varlığın hattın konumuna bağlı olarak erişilebilir fiyatına bağlı olarak yoğun mü yoksa kararsız mı olduğunu ölçmesine pratik geliştirmek.

Bitcoin’in, bulunduğu seviyeyi koruyup üzerine çıkmayı başarıp başaramayacağını hep beraber göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bitcoin 50 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Yerini Koruyor!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply