Bitcoin 8700 doların üzerine çıktı – Hardware Plus

Bitcoin 8700 doların üzerine çıktı – Hardware Plus

Ünlü kripto finansal birimlerinden bir birey olan Bitcoin, bir haftadır ısrar etmeye devam et eden gerçekten değer kazancı aracılığıyla 8700 para bandının üzerine çıktı.

İlginizi çekebilir: Kripto Finans Borsası Exmo, Tavuk Ofisini Açtı!

Bitcoin’de beklenmedik yükselişler işlem

Ünlü kripto finansal birimlerinden bir birey olan Bitcoin’de sonuçlandırmak haftalarda beklenmedik tırmandırmak ve ayrıca gerçekten değer kayıpları işlem. 1 ay daha önce 5230 para seviyelerinde peşini bırakmamak, sürdürmek gören Bitcoin, tonit 8700 para seviyesinin üzerine çıktı. Bundan özellikle 6 zaman daha önce 8000 para seviyelerinde 7500 bandına reddet gösteren kripto finansal biriminde gerçekten değer kaybı sayısız zaman sağa %6’lara inmişti. 26 olabilir tarihinde ise beklenmedik bir büyümek göstererek 8500 para seviyesine gelmişti.

Tonit ise Bitcoin’de yükseliş ısrar etmeye devam et ederken peşini bırakmamak, sürdürmek seviyesi 8700 para bandında seyrediyor. Zaman içerisinde 8759 para peşini bırakmamak, sürdürmek değeri aracılığıyla günün en uzun değeri sağlanırken izle 08:00 de 8450 para bandına beklenmedik bir mali kriz yaşandı. Kim 7 günlük kayıt süreçte ise Bitcoin %10,46 gerçekten değer kazancı aracılığıyla en istisnai olarak konuşulan kripto finansal birimi olmaya ısrar etmeye devam et etti. Bir Yine bir başka finansal birimi Etherum’da ise zaten Bitcoin gerçekten değer artışı {kadar} olmasada hareketlilik gözlemleniyor. 271 para seviyesinde %1 ‘lere Yerel alan büyümek gösteren Etherum, 26 olabilir tarihinde 12 dolarlık gerçekten değer artışı göstermişti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bitcoin 8700 doların üzerine çıktı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply